Balkonsko cvetje

darjuška  

član od: 4.7.2005

sporočila: 1188

24. apr 2013 21:18

Pri teh koritih ni potrebno delati drenaže. Spodaj se postavi plastika, tako kot ti je svetovala lučica.

 

Pri nas so rožice nasajene, po praznikih pa bodo šla korita na balkon in okna.

 

http://www.mojalbum.com/tajda

buci  

član od: 13.6.2002

sporočila: 141

25. apr 2013 7:56

Darjuška, tam ko imaš 5 rožic posajenih, kako dolgo je korito. Jaz imam 60 cm. Te bele in roza, kakšne marjetke so to?

anja  

član od: 2.9.2001

sporočila: 1431

25. apr 2013 10:33

Tudi jaz sem včeraj posadila rože in jih dala kar na okna....upam da ne bo kakšnega mrzlega jutra. Letos imam kombinacijo zmajeva krila in viseč lotos. Bomo videli

ANJA

darjuška  

član od: 4.7.2005

sporočila: 1188

25. apr 2013 11:39

buci je napisal/a:

Darjuška, tam ko imaš 5 rožic posajenih, kako dolgo je korito. Jaz imam 60 cm. Te bele in roza, kakšne marjetke so to?



 

manjša korita so 60 cm, večje je 100. Lila marjetice so afriške marjetice.

http://www.mojalbum.com/tajda

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

25. apr 2013 11:56

Pri nas smo dali včeraj rože na okna. Tudi letos so pelargonije... te pač pri nas najbolje delajo, čeprav si zelo želim spremembe.

JJ

lučica  

član od: 28.10.2010

sporočila: 174

25. apr 2013 13:38

Darjuška luštna kombinacija!

JanisJoplin pa se ne bojiš, da ti jih bo požgalo?

Jaz sem korita sadila že prejšnji teden, prav tako obešanke. Počakala bodo še kak teden v rastlinjaku, da se kolikortoliko ukoreninijo, nato gredo na balkon. Imam pa letos roza, lila, modro, belo kombinacijo ala skevola, mleček, batata, roza bršljanke, dihondra in moljevka+ perjanka.Sicer barva rož ni v skladu z letošnjimi trendi (rumeni odtenki) a me prav nič ne briga.

Upam pa da bodo rože letos bolje uspevale kakor lani, ko me je bilo sram da sem imela take- vse zacuknene, pol mi jih je propadlo

lučica

kriznana  

član od: 14.10.2006

sporočila: 602

25. apr 2013 17:27

lučica je napisal/a:

Darjuška luštna kombinacija!

JanisJoplin pa se ne bojiš, da ti jih bo požgalo?

Jaz sem korita sadila že prejšnji teden, prav tako obešanke. Počakala bodo še kak teden v rastlinjaku, da se kolikortoliko ukoreninijo, nato gredo na balkon. Imam pa letos roza, lila, modro, belo kombinacijo ala skevola, mleček, batata, roza bršljanke, dihondra in moljevka+ perjanka.Sicer barva rož ni v skladu z letošnjimi trendi (rumeni odtenki) a me prav nič ne briga.

Upam pa da bodo rože letos bolje uspevale kakor lani, ko me je bilo sram da sem imela take- vse zacuknene, pol mi jih je propadlo



lučica

 

 

Ohhh, sem mislila, da sem bila lani edina, ki ji rože niso nikakor delale tako kot bi morale.

No tudi jaz sem danes posadila korita. Sem pa dala kar bršljanke z dvojnimi cvetovi, barva pa je blue night baje pridejo zelo temno rdeče. Vmes pa sem dala lotus. Letos sem ga nasadila prvič pa da vidimo kako bo uspeval. V dveh koritih imam pa gorenjske nageljčke. V obešanko pa sem posadila zmajeva krilo, v eno pa vodenko.

Upam, ša samo na ugodno rast. Sem jih pa dala že kar na balkon mislim, da pod nulo pa ja ne bo več

kriznana

leni1  

član od: 26.2.2007

sporočila: 295

28. apr 2013 12:50

Ali poznate rožo ki se imenuje grobelnik no vsaj mislim da se rece tako.Mami mi je predlagala naj enkrat kupim te,menda so za na sonce dobre.Ima katera izkušnje z njimi?

leni1

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

28. apr 2013 13:06

Krasne, a zelo žejne!

Lisa

lučica  

član od: 28.10.2010

sporočila: 174

28. apr 2013 17:08

leni kakor je napisala lisa zelo žejna, a čudovite. jaz ga imam vsako leto na balkonu in tudi če se mu zvečer pozna žeja se ob novi dozi vode povsem osveži. Vedno pa imam čisto "navadnega". Nove sorte so namreč krajše in gostejše.

lučica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti