Pri nas pa sonce kuka in prav solidnih 8 stopinj...
matilda
Kaj je to...
Ja, zjutraj me je skoraj kap, da ne govorim, kako dolgo sem rabila do Ljubljane!?
Jelenckova
Res je presenečenje tole sneženje.
mrdica
Pa sem mislila :končno konec zime.
golubić
Še tri dni je do pomladi,včeraj sem malo delala v vrtu, danes pa.............
golubić
Pa pravijo, da stari vremenski pregovori ne veljajo več:
- svečnica zelena, velika noč snežena
Pri nas kar še naletava, se pa sproti tudi topi, tako da je cestišče skoraj kopno.
Cila v LJ že dež in kakšna kaplja snega je vmes, drugače pa plundraaaa!
mamajs
marčevski sneg je siromakov (bajtarjev) gnoj, pravi prastari pregovor. Torej nekaj povsem običajnega.
Saj je bilo lani isto, samo da je še malo bolj konkretno zapadlo. 15. marec, vsi zimske gume dol, potem je pa zamedlo.
Loni Makaroni [URL=http://imageshack.us]
[/URL]
Pri nas pa breskve cvetijo,
pirhi visijo
mi se pa prazikov veselimo
nsns
[/URL]
Pri nas pa breskve cvetijo,
pirhi visijo
mi se pa prazikov veselimo
nsnsKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
