| anaeva je napisal/a: |
| pri nas pa zopet sneži anaeva |
Kaj je to...
Ja, sneži. Ker sem umila okna.![]()
a se ve morda kaj hecate zdajle? Pri nas sonček sije!
nisem se hecala,je bil takšen snežni vihar kot da bi bil januar,sedaj pa je sonce,...
anaeva
Kje pa stanujete da sneži? Pri nas sploh ni tako slabo vreme...
...Denise...
Pri nas tudi že cel dan sonček izza oblakov kuka
blažkaa
Sicer je res, da bi se človek spraševal ali se bliža Božič.
Sicer pa me moje narcize lepo opominjajo, da se bliža velika noč.
In seveda pomlad, ki me vleče na sprehod v naravo, ker pa sem samska sem se pričela malo ogledovati koga bi povabila s sabo. Ker v bližini ni moškega ki bi me pospremil, sem pa malo pobrskala po internetu in naletela na Klub Alice, kjer sem naletela na kar nekaj simpatičnih moških. Mogoče pa se le najde tapravi.
Angela08
Kadarkoli pogledam skozi okno vidim sonce.
Ne vem, ali je bozic, ali je velika noc,... Ne vem, ce se bliza nevihta, ker itak nikoli ni nobenih oblakov..Ne vem, kdaj se bliza pomlad, ker nikjer ne najdem zvonckov in trobentic..
Vedno se veselim, ce je kakrsnakoli sprememba vremena!
slepakura
Te povabim nabirat trobentice, vijolice, kronce...
Ognjič| ...Denise... je napisal/a: |
| Kje pa stanujete da sneži? Pri nas sploh ni tako slabo vreme... ...Denise... |
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
