Ja letos si lahko voščimo za tele praznike skoraj na sledeč način: Vesele "božične" praznike in obilo velikonočnih dobrot... No, to malo za šalo, malo zares
Drugače pa niti ni bilo tako čudno barvat jajca ob pogledu na zasneženo pokrajino...
Uživajte!
Lotti
Kaj je to...
Slepa kura, to sem želela, polepšati ti jutro (ali pa dan).
Presneti sneg...trikrat smo kidali, pa je isto, kot če ne bi. Cesta je grozna. Dobr da mi ni treba nikamor it.
NaturensGalleri
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
