Prevara šparove nalepkice v šparu v litiji

tejka77  

član od: 27.2.2007

sporočila: 544

17. mar 2008 20:30

Nisem rekla, da ravno iz mojega........ tejka77

Marna  

član od: 13.11.2006

sporočila: 494

17. mar 2008 20:38

Jaz bom pa malo pohvalila - sem bila enkrat v enem Tušu in se je prav takrat začel nov krog zbiranja nalepk, ko je en gospod rekel, da bi pa on tisto mašino kupil ... in ker mu ni bilo čisto jasno, kako gre ta stvar z nalepkami, je vprašal in mu je prodajalka prijazno odtrgala 20 nalepk s kolutka in mu jih dala. Rekla je, da si niti predstavljati ne more, koliko nalepk jim ob koncu "nalepkarske sezone" ostane in jih potem zavržejo - nekateri bi pa radi opravili kak (mogoče) ugodnejši nakup, pa jim zaradi premalo nalepk to ne uspe. In gospod je kupil mašino in šel. Pa so vsi bili zadovoljni. No, ni vse za v en koš metat. Pa tudi zaradi tiste ene nalepke se jaz ne bi sekirala - se mi je že večkrat zgodilo, da je nisem dobila. Če sem jih slučajno zbirala, sem pač prijazno prodajalko spomnila na nalepko, sicer pa ne. Glede tistih 2 kg sira.... ja, pol pa smo tudi mi za luno, če tak artikel sploh kupimo. Marna Sporočilo je spremenil(a) Marna dne 17. mar 2008 20:40:43

zuzek  

član od: 1.12.2006

sporočila: 120

17. mar 2008 22:46

sedaj ugibati...ali je bilo namerno ali ni bilo?...potrata časa..delam v sparu...ljudje zmeraj več puščajo nalepkice na blagajnah...tako, da jih blagajničarke ne rabijo "krasti"...ja, je pa čisto možno, da te takale stvar vrže s tira...mene je danes položnica, ker nisem bila pripasana v avtu...juhu...pa so šle ene balerinke čez ramo:41,73€ zuzek Sporočilo je spremenil(a) zuzek dne 17. mar 2008 22:46:45

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

18. mar 2008 0:19

zuzek je napisal/a:
sedaj ugibati...ali je bilo namerno ali ni bilo?...potrata časa..delam v sparu...ljudje zmeraj več puščajo nalepkice na blagajnah...tako, da jih blagajničarke ne rabijo "krasti"...ja, je pa čisto možno, da te takale stvar vrže s tira...mene je danes položnica, ker nisem bila pripasana v avtu...juhu...pa so šle ene balerinke čez ramo:41,73€ zuzek Sporočilo je spremenil(a) zuzek dne 17. mar 2008 22:46:45
Takšne stvari pa tudi mene maksimalno razkurijo, predvsem zaradi jeze same nase............ pa naj bo to šola za drugič...ali pa morda je pa to dobro, saj si boš vsaj nekaj časa pripenjala pas in se morda tako izognila čemu večjemu...vsaj jaz se tolažim na ta način.................. katjushka

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

18. mar 2008 4:44

zuzek, upam, da si se nase jezila..............ker se ti nisi pripela.

rimljanka - zasebno mnenje

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

18. mar 2008 9:36

Če celo življenje samo čakaš, kdo ti bo kje naredil krivico, ne boš razočaran. Pri taki vztrajnosti ga boš tudi našel.

Naše življenje je polno napak, ki smo jih nehote storili drugim, ali so nam jih storili drugi. Zakaj se torej obnašamo kot nezmotljiva bitja in zakari ene malenkosti sklicujemo Varnostni svet.

Pri mojih dolgoletnih izkušnjah z napakami prodajalk si upam trditi, da niso storjene namenoma, sploh ne tiste, ki so storjene v njihovo lastno škodo. Vse napake, ki jih opazim, reklamiram na najbolj neopazen način, saj  ne prenesem uživaških pogledov strank, ki se naslajajo nad kravalom, ki ga povzročajo "opeharjene" stranke.

Pri nas kupujem predvsem v Sparu, zato smo vedno imeli v izobilju nalepk, ki smo jih večinoma razadajali, tudi preko KulSlo.

Blagajničarka ima določeno število nalepk in jih ne more dajati kar tako, ker jim imajo evidentirane, sem pa včasih kar sama komu že na blagajni podarila svoje.

LevinjaLev je tiste znakice dobila in se mi zdi tečno, da odpira temo, ki bo popljuvala prav blagajničarke, z minimalnimi plačami, ki jim pač včasih pade koncentracija in odtipkajo kako kodo narobe, ali pa kako številko preveč ali premalo.

Iz strokovnega gledišča pa predlagam, da v bodoče zaradi premalo nalepk, do katerih ste upravičeni, svojo prikrajšanost urejate na najbližji Policijski postaji. Verjamem, da bodo zlikavci kaznovani, nemarne trgovke ob službo, vi pa boste imeli zadoščenje, da ste za to družbo storili nekaj koristnega.

 

 

F r i n a

Kristina  

član od: 13.1.2007

sporočila: 425

18. mar 2008 10:26

Punce ne se jezit,škoduje lepoti Je pa s temi nalepkami res včasih hecno.Mi zbiramo tuševe.Enkrat ne dobimo niti ene,drugič pa mož prinese domov celo rolico in se smeji do ušes-totalno nefer,vem. Enkrat si je zvezdice "talala" med seboj cela ulica in so se hodili lepo cel teden kopat v terme(z zvezdicami,ki jih je prinesla blagajničarka v žepu domov) Po drugi strani pa je moja sestra,ki je zbirala,nisem sigurna če šparove ali mercatorjeve nalepke,čakala lep čas jedilni servis,ki ga sploh ni dobila,češ da ga je zmanjkalo,ker je bilo tako veliko povpraševanje. Kristina

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

18. mar 2008 12:36

levinjav, včeraj sem vzela svoje nalepke, pa še prijateljica mi jih je nekaj dala. tako da, če mi na zs pošlješ naslov, ti jih lahko 12 pošljem klavdija

tadeja 13  

član od: 8.11.2007

sporočila: 226

18. mar 2008 13:09

Jaz imam pa prijetnejšo izkušnjo. Ker mi je kar nekaj nalepk manjkalo , da bi kupila željen izdelek sem vprašala prodajalko, če kdo nalepk ne vzame. Vpraša me je koliko jih rabim in dobila sem tiste nalepke, ki jih stranke ne vzamejo. tadeja 13

s.marinka4  

član od: 12.12.2007

sporočila: 121

18. mar 2008 14:03

Ja tudi sama se čudim, zakaj tolko razburjanja zaradi "enih" nalepkic, ko pa redko kdaj lahko na ta račun kupimo kaj koristnega ( kufri od Kappe so se mi zdeli skrajno nekvalitetni oz. pofl - to je seveda moje mnenje, da ne bi koga užalila). Nobena od tistih, ki se pritožujete ne vpraša zakaj tak odnos, kakšno plačo imajo te zaposlene trgovke, so z njo zadovoljne, so motivirane...marsikatera od nas vseh bi se v njeni koži na blagajni tudi kaj kislo držala. (nisem iz tega foha, se mi pa včasih kar smilijo ko jih kak prepotenten kupec zmerja, ostali pa se v ozadju smejijo - takega bi jaz kar na g...c, da o nevzgojenih otrokih, ki jim starši vse dovolijo ne govorim). Če torej trgovka pozabi dati nalepko jo nato opozoriš, kam pa da nalepke, ki ostanejo pa je konec koncev to njen problem. Levinjav, kako pa šele odreagiraš kje na občini, banki, pošti, ker tam tudi ni vse blesteče(čakanje v nedogled dokler se nas kdo ne usmili, pošiljanja od vrat do vrat........, ali pa smo tam rajši tiho, ker smo mi odvisni od njih v bojazni, da se jim ne zamerimo). P.s Podobno se obnaša moja hčera, ki je v začetku pubertete. s.marinka4

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti