Viktorji 2007

Muffsy  

član od: 5.8.2006

sporočila: 330

16. mar 2008 8:12

Ojoj, meni sta bla pa Slon in Sadež boljša kot Jurij Zrnec. Mislim, saj je bil on tudi zabaven, samo on se tega, da je dober, zaveda in zato se pri njem velikokrat zgodi, da potem, ko že reče nekaj smešnega in se vsi smejimo, poskuša štos nadaljevati in pokvari vzdušje od prej. Jurij Zrnec je bil lani dober, Slon in Sadež sta bila še boljša. Mogoče sta meni bolj všeč tudi zato, ker se bolje zezata z besedami kot Zrnec, ki pa bolje igra, ampak meni je bila besedna komika vedno bolj všeč od burkaštva. Tudi sicer mi je bila prireditev zelo všeč. Ne vem, zakaj naj bi bili podeljevalci napačno izbrani, saj oni niso pomembni, pomembnejši so nagrajenci. Všeč mi je bil tisti zbor kot glasbena spremljava. In zelooooo Slon in Sadež. Samo malo predolgo je bilo vse skupaj, ker sem tam nekje pri Hudečku zaspala celo jaz. LP! :) Muffsy

evagirl  

član od: 4.10.2007

sporočila: 276

16. mar 2008 8:16

Lahko bi bilo boljše. Definitivno pa je Zrnec primernejši voditelj :D evagirl

Mijan  

član od: 30.12.2006

sporočila: 554

16. mar 2008 10:08

Glede na to, kakšno nehvaležno vlogo sta imela Slon in Sadež - vodenje prireditve Viktorji eno leto po velikem triumfu Jurija Zrneca, menim, da sta to vlogo izpeljala več, kot odlično! Bi pa rekla še nekaj o sami prireditvi. Moje mnenje pa je , da bi morali podeljevalce nagrad malo bolj selektivno izbirat. Mutasta Iris Mulej in Tomaž Domicelj, ki se je totalno "izgubil" med napovednjo, tako da je ob vsem tistem bluzenju povedal zmagovalca prej, kot nominirance, definitivno nista imela na odru kaj počet! Pa še Nina Ivanič, ki je sinova pozdravljala javno na televiziji, strejšemu pa še žugala naj bo priden... Sem čakala, da bo še moža, pa vso žlahto omenila v svojih dveh minutah! Med podeljevalci pa je po mojem mnenju prav izstopala le Lucija Ćirović, ki je bila z svojim nagovorom res simpatična in duhovita! Ja in tista krsta je bila tudi totalno mimo! Nisem še na nobeni televiziji zasledila, da bi krste nosili po odru "v čast" dobitniku, med tem, ko je javno znano, da se eden od članov New Swing kvarteta bori z boleznijo. Mijan

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

16. mar 2008 10:43

Mijan je napisal/a:
Glede na to, kakšno nehvaležno vlogo sta imela Slon in Sadež - vodenje prireditve Viktorji eno leto po velikem triumfu Jurija Zrneca, menim, da sta to vlogo izpeljala več, kot odlično! Bi pa rekla še nekaj o sami prireditvi. Moje mnenje pa je , da bi morali podeljevalce nagrad malo bolj selektivno izbirat. Mutasta Iris Mulej in Tomaž Domicelj, ki se je totalno "izgubil" med napovednjo, tako da je ob vsem tistem bluzenju povedal zmagovalca prej, kot nominirance, definitivno nista imela na odru kaj počet! Pa še Nina Ivanič, ki je sinova pozdravljala javno na televiziji, strejšemu pa še žugala naj bo priden... Sem čakala, da bo še moža, pa vso žlahto omenila v svojih dveh minutah! Med podeljevalci pa je po mojem mnenju prav izstopala le Lucija Ćirović, ki je bila z svojim nagovorom res simpatična in duhovita! Ja in tista krsta je bila tudi totalno mimo! Nisem še na nobeni televiziji zasledila, da bi krste nosili po odru "v čast" dobitniku, med tem, ko je javno znano, da se eden od članov New Swing kvarteta bori z boleznijo. Mijan
Nekako tako je tudi moje mnenje. Res da so nagrajenci bisteni, vendar so napovedovalci tudi pomemben del šova in nekateri so res mimo udarili.....hoteli so bili nekako duhoviti, vendar so bili vse prej kot to. Po moje bi morali tudi njim napisati, kaj bi morali povedati ali jih vsaj odobriti, kaj so sami napisali....... Tudi meni je bila Lucija dobra............sedaj si bom za vedno zapomnila, kako se napiše njen priimek. Pa letos so mi bili glasbeni gostje res dobro izbrani, sploh Perpetum jazzile (upam, da sem prav napisala) so bili pika na i. katjushka

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

16. mar 2008 12:38

Prebrala sem, da sta scenarij napisala Slon in sadež.

F r i n a

Balenka  

član od: 28.4.2004

sporočila: 2825

16. mar 2008 12:53

Meni sta Slon in Sadež zelo težko prebavljiva. Najlažje pa se je norčevati na tuj račun, osebno se mi je zdela uvodna šala skrajno neokusna, prav tako pa tudi prenašanje krste po odru, pa še kaj bi se našlo. Balenka

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

16. mar 2008 14:15

Ne vem, kaj si mislite o teh prireditvah, vendar menim, da so podelitve nagrad za doseženo nekaj, kar zahteva določeno mero zdravega razuma, inteligence, normalnega komuniciranja in smisla za lepoto.

Pri naših Viktorjih gre le za to, kdo bo izpadel bolj neumen in norčav ali karkoli od tega in v tej smeri.

Priti na oder in govoriti, da je izpadel tekst, da se tega kar je treba povedati nekdo ne spomni in celo iz sebe dela bedaka - no ja, to ne spada na prireditev, kjer so gostje tudi pomembni ljudje, kjer so gostje v spremstvu življenjskih sopotnic in dam, kjer je potrebno norčevanje iz znanih osebnosti, ki je stalnica v nekaterih medijih, dati malenkost v ozadje ali pa sploh pozabiti na to.

 

Večerna obleka je pač del bontona in znanja, ki ga posameznik premore in vsekakor lahko pridobi preko literature ali svetovalcev.

Pri nekaterih je pa knjiga o bontonu literatura, katero bi iskali na knjižnh policah označenih z naslovom "Znanstvena fantastika".

Povejte mi vi, morda pa jaz ne razumem koncepta prireditve? Morda sem pa le zatežena? Pa vendar dvomim o tem, saj sem ocenila, da se je kar tretjina dvorane nekako "lovila" ob vsemu povedanemu in niso vedeli, ali naj se smejejo, zgražajo ali preprosto mislijo na to, kaj bo jutri za kosilo?

titta=

Balenka  

član od: 28.4.2004

sporočila: 2825

16. mar 2008 17:16

Titta, tole si dobro napisala in se povsem strinjam s teboj! Balenka

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

16. mar 2008 18:15

Meni se zdi, da bi s popolnoma istim scenarijem Jurij Zrnec požel pohvale, kakšen "car" je in kako duhovit in oh in sploh. Vzljubili smo ga in prva asociacija na Viktorje je ponavadi Zrnec. Kljub temu sta Slon in sadež svoje delo dobro opravila (priznam pa, da do konca nisem gledala, tako da dela s krsto nisem videla). Se mi pa večina njunih šal zdi na "višjem nivoju" kot od Zrnca, saj imata več besednih iger, npr., tako da treba večkrat pomisliti, kaj želita povedati. Recimo v uvodni pesmi med drugim rečeta "danes se ne bomo ponavljali, danes se ne bomo ponavljali, danes se ne bomo ponavljali". Meni se je zdelo hecno. Zrnec je gradil bolj na igralstvu. Motile so me pa kletvice, te pa res ne sodijo na tako stvar. Sta se pa hecala tudi na svoj račun, ne samo na tuj. Nekateri (nekje sem prebrala) pravijo, da je bil najboljši del tisti z Zrncem in Bizovičarjem: meni se pa ni zdelo smešno tisto o Bosancih. Zdelo se mi je precej neokusno. Sem pa imela občutek, da imajo tudi tisti, ki so prišli podelit Viktorja, scenarij: ker včasih je preveč vse "klapalo", da bi bilo spontano (recimo 6pack čukur: "z enako lahkoto položi punco in ploščice v kopalnici" pa je odgovoril "ampak punco položim zastonj" - po moje je bilo tole vnaprej dogovorjeno). Domicelj pa ... sploh ne bom izgubljala besed. Atina

Muffsy  

član od: 5.8.2006

sporočila: 330

16. mar 2008 18:43

Atina, popolnoma se strinjam z vami! Točno tako kot ste rekli: će bi pa Zrnec prinesel krsto na oder, bi bilo pa vse super ... Res je, a šale o Bosancih pa niso krute? In prav zares - Zrnec igra, pri Slonu in Sadežu je treba poslušati. Morda pa prav zato večini ni bil všeč. S kletvicami je pa tako - v majhni meri so umetniške. Pojdite brat knjigo Ozvezdje Jadran Mateta Dolenca, tudi on jih uporablja prav toliko, kot sta jih ta dva, pa so nam knjigo dali za Cankarjevo tekmovanje. Boste rekli, da je knjiga ja drugačna kot prireditev. Hja, meni se ni zdi prav dosti drugače. Večino kletvic, ki sta jih uporabila, sta jih uporabila na pravem mestu in z mero. Poslušajte Predinove pesmi pa jih poje za valentinovo! Ali pa njegovo šalo, ko je podelil viktorja! :) Domicelj? Ojoj ... Muffsy

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti