Desetka

maserka  

član od: 19.5.2006

sporočila: 212

4. mar 2008 16:27

Na strani poptv.si ... so vse oddaje, ki so bile do sedaj posnete in si lahka pogledate ... maserka

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1566

11. mar 2008 13:14

Ali je kdo gledal zadnjo oddajo? Kaj menite o paradižnikovi juhi? Predvsem o pečenju zelenjave na 230 st. C 20 minut. Menim, da je to absolutno preveč in tudi na posnetkih je bilo videti, da je zelenjava na vogalih črna. Taka zažgana zelenjava ni užitna !!??

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

11. mar 2008 19:08

Vse oddaje se dajo pogledat na:

 

http://24ur.com/naslovnica/index.ph

 na oranžnem okvirčku  POPtv.si pritisneš predvajaj, poiščeš oddaje in poiščeš desetko. Notri so vse tri oddaje.

Lijana

Zara-Marisa  

član od: 12.6.2003

sporočila: 351

11. mar 2008 19:16

jaz sem gledala le drobec zadnje oddaje in nekako ne verjamem, da so zapravili res samo deset evrov. Moraš imeti pa res srečo (orto super mega akcijo), da dobiš dve postrvi ali kaj je že bilo za tako malo denarja. Za sladico sta porabila 4,5 evra, za ribe + zelenjavo tudi nekaj takega. In postregla sta še z župo? težko verjamem, da vse to res za 10 EUR. Razen če so morda uvedli Mercator znamko tudi za ribe ;) ? Zamisel je sicer zelo posrečena. Ampak kadriranje oziroma snemanje je pa katastrofa. kaže ju od daleč, ko kaj približa, je zelo nenatančno (slaba polovica posode), ne pokaže postopka od blizu - npr. ko sta zavijala ribje fileje v škrtoc ... pa da ne bo pomote: bom že zrolala tist papir, ampak ni prijetno gledati, če je narejeno tako površno. Za moje kritično oko bodo morali še malo naštudirati kadre, morda zavoljo kamere mešati počasneje ... Sporočilo je spremenil(a) Zara-Marisa dne 11. mar 2008 19:17:37

nasha  

član od: 30.12.2006

sporočila: 477

11. mar 2008 20:04

Meni je oddaja prijetna poživitev,me pa skrajno moti,da kamerman kaže kuharjevo plešo namesto izdelek, ki ga le ta pripravlja. Saj sta oba prijetna fanta, samo zanima me izgled jedi,ki jo pripravljata. Lp Nasha

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

12. mar 2008 11:36

Rdkapica, nič panike. Ali pečeš 20 minut na forci ali pa 60 minut na kakih 140 in če zadevo potem zmiksaš, bo vedno nastala zelenjavna kremna juha. Tisto, kar je zažgano, je čisto navadno oglje, oziroma ogljik v svoji elementarni pojavnosti in če bo kaj od tega prišlo v telo, ne bo nič hudega. Okej, če bo stvar obsceno zažgana, potem se lahko uporablja kvečjemu za razdraženo črevo pri driskah.... Je čisto enako užitno kot pečena zelenjava na žaru ali pa meso na žaru. Vendelina jr.

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1566

14. mar 2008 15:45

akniradg, najlepša hvala. To sem iskala.

sous-chef  

član od: 18.9.2008

sporočila: 6

18. sep 2008 22:04

Zdravo, moje ime je Nina in sem urednica spletnega mesta Desetka, ki ga bomo 20.09. objavili na naslovu www.desetka.tv. Tam bodo zbrani vsi recepti iz novih in starih oddaj (upam, da že ob objavi, sicer pa v najkrajšem možnem času). Če ste zelo zelo lačni, so stare oddaje objavljene tudi na: http://www.viddler.com/explore/desetka/. Zelo bom vesela vseh vaših komentarjev in predlogov za izboljšave. sous-chef

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1566

22. sep 2008 13:04

Ali so na sporedu ponovitve oddaje Desetka? Kdaj in kje?

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti