Gastroskopija

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

21. feb 2008 12:49

Bila pred 11 leti, med nosečnostjo, v mariborski bolnici. Meni je bilo bolj grozno,med tem, ko sem na hodniku čakala, poslušati glasove katere je proizvajal moj predhodnik. Sam poseg pa se mi ni zdel tako grozen. K

mamajs  

član od: 26.11.2007

sporočila: 18

21. feb 2008 13:24

Ja bila na Bledu pred 6.meseci, šla popoldan v sobo, da so me čez noč pripravili, zjutraj pa na pregled, po pregledu ti dajo še kosilo,NIČ prav NIČ ni bolelo, ker je zelo dober zdravnik , sestra pa še boljša. Ne se bat , priporočam ti Bled, če bo pa vse BP , pa še toliko bolje!! mamajs

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

21. feb 2008 13:34

jaz bila eno trikrat, moja hči že v prvem razredu. Najbolj jo je skrbelo, da bo predolgo trajalo in bo nastop zamudla. Tako, da je ona to veliko lažje prestala kot jaz. klavdija

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

21. feb 2008 13:40

Ker tako hvalijo, pojdi na Bled, telefoniraj, pa ti bojo dali datum.

 

Sama sem bila pred tremi leti v Kranju pri dr. Benediku, pa ni bilo nič hujšega, me je pa skoz "tiščalo" na bruhanje. A sem prav zastopila, da ponekod še tisto cev požirate. O tem je mama jamrala pred tridesetimi leti, sem mislila, da tega ni več.  V Kranju ti vstavi en nastavek v usta in skozi tistega ti sestra ali pa zdravnik porine cev v želodec, sam pri tem nimaš nič, razen, da se daviš, če si take sorte kot jaz. V glavnem ni to nič hudega, ni pa glih tako prijetno, da bi prosil za gastro.

Lijana

s.marinka4  

član od: 12.12.2007

sporočila: 121

21. feb 2008 14:12

Jaz sem bila enkrat na Golniku in bilo je grozno (sem mislila, da se mi bo želodec okrog obrnil), nato pa sem šla čez leto V DC na Bledu in nič me ni sililo na bruhanje , skratka razlika noč in dan. Zato, če bom šla še kdaj, pride v poštev samo Bled. s.marinka4

drejcek  

član od: 11.1.2004

sporočila: 1028

21. feb 2008 14:25

Jaz sem bil par let nazaj, in sicer v zdravstvenem domu v Kranju, kamor je 2x na teden prihajal zdravnik z Jesenic. Meni se ni zdelo nič posebnega, daleč stran od groznega, sploh ker mi je najprej omrtvičil mišico požiralko s takim sprejem, kot ga uporabljajo zobarji pri puljenju zob.

 

Edino mogoče čuden občutek sem dobil, ko mi je pumpal zrak v želodec in sem čutil, kako se napihuje.

Drejček

dome  

član od: 7.4.2004

sporočila: 341

21. feb 2008 15:30

Na gastroskopijo hodim vsake 2 leti. Do sedaj so jo mi delali že osemkrat. Pomembno je, da se sprostiš, da takoj "pogoltneš" cevko. Hudo ni, še manj pa grozno! Če se bojiš, pojdi na Bled! Lepo naredijo tudi v Lipa v Ljubljani, ne priporočam pa gastro bolnice v Ljubljani na Japljevi.So grobi, hladni vsi po vrsti.... Moji občutki so takšni, kot jih je opisal Drejček pred mano lp dome

tresk  

član od: 4.8.2006

sporočila: 115

21. feb 2008 17:12

Jst sicer nimam izkušenj s tem, ampak mami je bla enkrat, pa je rekla da ni nič posebnega. Prijetno sicer ni, ampak če se držiš navodil zdravnika ni nobene panike. Ati je bil tud enkrat, pa je reku da sploh ni vedel da so mu naredili to....reku je da se spomni da so mu posprejali nekaj v ustih, kaj so pa naprej delali pa pojma nima :D lp Follow your dreams....

lili A.  

član od: 11.4.2006

sporočila: 218

21. feb 2008 18:15

Se popolnoma strinjam z dome glede gastro bolnice na Japljevi. Lili lili A.

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

21. feb 2008 18:18

Oj katti,kar si že skozi dala ,bo tole zate mala malica.Srečno! lp goga

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti