Drobna, a praktična novost...

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

16. feb 2008 18:05

matilda je napisal/a:
rimljanka je napisal/a:

Se ti ne zdi, da je naša stran namenjena čemu drugemu kot nekemu kvazi tekmovanju?

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

Res je. Pa tudi torta nutella ima polovico ogledov gotovo zaradi tega, ker je prva na seznamu in zaradi tega, ker ima ogromno slik - sama še nisem kliknila nanjo zaradi recepta, večkrat pa sem, da sem pogledala slikice zraven. Zato naj se ta seznam jemlje kot neko statistiko, ne pa kot najboljše recepte. Sicer pa obstaja tudi rubrika najbolje ocenjeni recepti... matilda

Ja torta Nutella je najbolj vroč recept. Seveda je zato še bolj vroč. Saj tako je vedno Temu se reče priljubljen, lahko zaradi slik ali vsebine. Tako da res, to je bolj statistika. Je pa res tudi rubrika najboljših, pa spet enega ne moremo določiti so izbrani po nekih kriterijih.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

16. feb 2008 18:35

Anamarija1, v slovenščini je kvazi.

kvázi...  predpona v sestavljenkah (ȃ) nanašajoč se na lažen: kvazikultura, kvazistrokovnjak ♪

Vir: http://bos.zrc-sazu.si/sskj.html

Ampak, važno je, da se razumemo, kajne?

rimljanka - zasebno mnenje

čoko  

član od: 19.11.2007

sporočila: 867

16. feb 2008 18:57

joj, spet sem razpihala ogenj, pa spet čisto nehote... bila je pač samo ideja, sorry! Rimljanka, nisem vedela, da si moderatorka strani, sicer bi prej razumela reakcijo pri panacotti... Sem pač bolj nova na Kulinariki... Jernej, povprečna ocena bi bila res brezvezna, zato sem pa napisala za idejo skupna ocena oz. vsota ocen (tako bi recept z 200 peticami imel 1000, tisti s tremi pa le 15 točk in je razlika očitna).. Sicer pa, šlo je samo za idejo... Zdi se mi pač, da se pri najbolj vročih receptih prva mesta kar sama vzdržujejo, saj avtomatsko pogledaš recept, ki je "najbolj vroč vseh časov", nekako pa so zapostavljeni kaki starejši recepti.. Mogoče bi pa naredili še kakšno lestvico? ;) Se opravičujem vsem, ki sem jih razdražila z razmišljanjem, mogoče pa kdaj vseeno prav pride, a ne? čoko

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

16. feb 2008 19:01

Vse ideje so dobrodošle, nekatere pridejo tudi prav. Ti dam prav da najbolj vroči sami sebe vzdržujejo. Skpna ocena pa. Kaj pa v primeru, ko ima recept dvesto enic drug pa deset petic? Zmaga prvi, ne? Saj takega primera ni, ampak... hotel sem povedati da to ni tako enostavno.

Od 8000 receptov je težko enemu reči da je najboljši, zato je pa skupina najboljših 10, ki se dnevno izbira iz ene baze najboljših, tistih z visokimi ocenami in ki imajo veliko ocen.

Poglej si na http://www.recepti.si

Ampak malo gledam, saj med najbolj vročimi enega meseca je precej novih, tisti iz vseh časov pa... tiste je težko spremeniti. Je pa večina sladic, tako da zdaj lahko pogledate tudi tiste recepte, ki niso sladice s tem filtrom. Pa tudi za nazaj deluje, mislim da je zaenkrat kar veliko možnosti. Gotovo bomo še dograjevali to, samo trenutno so drugi izzivi na vrsti.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

16. feb 2008 19:01

V italijanščini pa kot sem napisala.

Ja, pri vsem tem je pomembno, da se razumemo in se, če ti  damo vedno prav.

 

P.s Sej hece tudi razumeš ne?

Anamarija

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

16. feb 2008 20:05

Hihi, Anamarija, jaz sem pa razumela! (Se nanaša na eno drugo temo, ne?) Atina

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

16. feb 2008 20:55

Atina je napisal/a:
Hihi, Anamarija, jaz sem pa razumela! (Se nanaša na eno drugo temo, ne?) Atina

 

Anamarija

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti