Pecivo za zabavo

magnolija  

član od: 16.4.2006

sporočila: 688

22. jan 2008 18:24

Sama kar velikokrat za razne zabave pečem savske valove (naredim jih brez albert keksov, ker so mi takšni boljši) in moram priznati, da so jedcem všeč. Vedno jih hitro zmanjka med drugim pecivom in piškoti. Fajn so tudi, ker so hitro narejeni pa še kar nekja koščkov pride. Po mojem mnenju so dobra izbira Lep pozdrav in prijetno praznovanje želim magnolija

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

22. jan 2008 23:58

Moycaa te popolnoma razumem, potem pa se drži že napisanega nasveta, speci nekaj, kar zagotovo veš, da ti bo uspelo. Vendar pa se hkrati ne boj peke neznanih stvari (morda za kako drugo priložnost, ko ne bo tako pomemben končni uspeh), saj je to eno luštno in prijazno opravilo, pa še tu gori je polno nasvetov in ljudi, pripravljenih pomagati, tako da, pogumno. Gibanica tudi ni noben bav-bav, pravzaprav zelo hvaležna (poglej ZS, sem ti pisala v zvezi z gibanico). Lahko pa poskusiš "pecivo na suho" iz baze. Piškotki pa itak lepo zgledajo. Srečno, katka http://katka-lopatka.moj-album.com/ Sporočilo je spremenil(a) katka lopatka dne 23. jan 2008 00:46:16

honestsoul66  

član od: 16.9.2007

sporočila: 47

23. jan 2008 7:51

Kaj pa serdiški valovi (recept v bazi)? honestsoul66

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

23. jan 2008 8:10

eno dobro pecivo, ki tudi lepo izgleda hm.. ne vem kako se mu reče, recept sem našla v Kochen und geniessen spečeš biskvit (lahko čisto navaden) ga namažeš z masleno kremo preko te naložiš v rum namočene albert kekse obliješ s čokolado. drugi dan narežeš na kose. se da lepo narezati, ker se malce vidijo robovi keksov, potem pa na vsak kos nabrizgaš malo sladke smetane in v to zatakneš še en mičken"albert keks" (leibnitz ima ta male ) klavdija

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti