No še kdo? Sem rezervirala za velik ljudi ...
maserka
Velenjčanke - srečanje
atilem, sacherca, lipa, Marjetka Cvetka in ostale, kje pa ste
blažkaa
blažkaa Jih je zametlo 
Sporočilo je spremenil(a) maserka dne 04. mar 2008 17:45:23
A imate sneg?????????????????? Mi pa samo dež(ek).
Ja za en slab vzorec ga je blo .....
maserka
Dvigam malo višje ....
maserka
Juhuhuuuuu pri nas se je že vse stopilo.![]()
Tudi jaz dajem temo na bolj vidno mesto...........
katjushka
Kaj nobena ni tako korajžna da bi se še odločila priti.
rdeča kapica
rdeča kapica, kako to misliš NOBENA

Zaenkrat smo prijavljene:
katjusha
maserka
blažkaa
rdeča kapica
hruškabanana
cimetovka
Alo punce , podvizajte se, ker je petek že pred vrati.
Jaz ga že voham
blažkaa
blažkaaKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
