katjushkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa



blažkaa
Velenjčanke - srečanje
Ne bodi tako nestrpna, no............sem ti glih pisala na ZS.....
katjushka
In jaz sem ti odpisala nazaj
blažkaa
blažkaa Dodajam še obljubljeno drugo polovico fotk:
http://www.moj-album.com/uredi/katjushka/109
katjushka
Pozdravljene,
kako lepo je pogledati fotke,
lepo se imejte
rdeča kapica
Lepo, no nč ne rečem, manjkajo pa imena. A je tista z dojenčkom, tista ki je bila na štajerskem srečanju, ( takrat je bil tudi dojenček, le da ga takrat ( še ) ni bilo videti ). ( seveda: čestitke )).
ežoj Na drugi strani Hude luknje pa so res imele kulinarično srečanje. Ste vidle Korošice? Mi smo male samo kafe, tako da drugič gremo tudi me na pojedino. Se za to?
Fajn slike ste objavile in zgleda da ste se imele fajn.
korosica
http://katjushka.moj-album.com/album/10929704/?os=
Da predstavim ... od leve proti desni - blažkaa, rdeča kapica, marjetka cvetka, maserka, lipa1, atilem, zaherca, hruškabanana, katjushka + sine
Punce upam da se kmalu spet vidimo
maserka
| ežoj je napisal/a: |
Lepo, no nč ne rečem, manjkajo pa imena. A je tista z dojenčkom, tista ki je bila na štajerskem srečanju, ( takrat je bil tudi dojenček, le da ga takrat ( še ) ni bilo videti ). ( seveda: čestitke )). ežoj |
Si bom sposodila kar to temo, saj v bistvu gre za njeno nadaljevanje...... dve članici že spoznane druščine sva se dogovorili za ponovno srečanje.....ker je bila zadnjič le ženska druščina (ups, moj najmlajši je izvzet) bi lahko malce proslavile dan žena (to ne pomeni, da moški člani KulSlo ne smete priti
) .....in sicer vabim VSE (TUDI TISTE, KI ZADNJIČ NI BILO) na:
2. ŠTAJERSKO SREČANJE v kitajsko restavracijo Pekinško mesto v Velenju v petek, 7.3. ob 20h.
Torej,........KDO BO PRVI


katjushka
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
