A sem lahka js
maserka
Velenjčanke - srečanje
Ja, bravo


katjushka
Jaz vsekakor pridem
blažkaa
blažkaaKer ima Velenje celo DVE kitajski restavraciji, bi bilo koristno povedati, da je to tista na Partizanski, v bližini Gorenja.
F r i n a| frina je napisal/a: |
Ker ima Velenje celo DVE kitajski restavraciji, bi bilo koristno povedati, da je to tista na Partizanski, v bližini Gorenja. F r i n a |
Zdravo,
jaz bom tud probala pridit, če le ne bo kaj vmes prišlo. Drugač pa me lahk štejete zraven.
cimetovka
Še katera
No, saj je še čas
blažkaa

blažkaa Pozdravljene,
Tudi jz pridem,samo bom kakšno minutko zamudila.
Super se vidimo
rdeča kapica
jst bom tudi lačna v petek...
pa pridem jest, če me kaj ne prehiti... se že veselim...:)))
lep snežen dan.
hruškabanana
Punce super .... miza je rezervirana
maserka
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
