Pozdravljene
Tudi meni je bilo zanimivo,se srečati in spoznati,bilo je lepo,upam da se čim prej zopet vidimo in gremo na kakšno kavico.
Lep dan še naprej
rdeča kapica
Velenjčanke - srečanje
Meni je bilo
Upam, da še kdaj ponovimo
blažkaa
Upam, da še kdaj ponovimo Smo pa na drugi strani Hude luknje bolj korajžne. Smo objavile slike s srečanja.
seherezada
Seherezada kje pa so te slike, da malo pofirbcam![]()
Saj res, hruškabanana in lipa1.........pa ne rečit, da ni nobena uspela
katjushka
| Simona84 je napisal/a: |
Seherezada kje pa so te slike, da malo pofirbcam |
Hvala sherezada- bom pokukala ![]()
Še prva polovica fotk z našega srečanja:
http://www.moj-album.com/uredi/katjushka/109
hruškabanana, kje si

Čakamo še na tvoje slike......
katjushka
hruškabananaaaaaaaaaaaaaaaaa



katjushka
Hojla punce,
Tudi jaz imam nekaj fotk na svojem mobilcu
in jih čez par dni pošljem "na ogled" ko jih spravim v računalnik
P.P. katjushka, poglej na ZS
blažkaa
in jih čez par dni pošljem "na ogled" ko jih spravim v računalnik
P.P. katjushka, poglej na ZS
blažkaaKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
