Pismo nikomur

veverica  

član od: 12.11.2001

sporočila: 1038

15. jan 2008 15:28

Če odmislim pocukran video oziroma če bi komad slišala kje drugje, bi se mi zdelo ok - predvsem zato, ker je ena resna situacija predstavljen na tak način, da pride do ostalih mladih ljudi - da se bodo zavedali, da je preventiva boljša kot kurativa! V tem smislu se mi zdi fino, da je neka mlada oseba na tak način izlila svojo bolečino. veverica

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

15. jan 2008 16:16

A sem jaz edina, ki ne razume o čem sploh točno govori komad? jade

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

15. jan 2008 16:21

Guilt-trip na temo abortusa, jade - za moje pojme cenena propaganda.

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

15. jan 2008 16:38

 Aha, hvala. jade

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

15. jan 2008 18:01

s0ncek* je napisal/a:
Basti, zakaj pa bi morale vsem biti všeč enake stvari? Vendelini pač ni všeč, prav tako ne Mateji, niti meni. Boš zdaj napisala, da tudi za naju z Matejo ni nič dovolj dobro? Nekateri imamo pač malo višja merila in ne jokamo ob vsakem patetičnem cmevkanju. s0ncek*

Sporočilo je spremenil(a) s0ncek* dne 15. jan 2008 13:48:55

Tole se mi zdi zelo zanimivo mnenje.  Edino me zanima, kako pa to veš, da ravno ti in enako misleči imate pač malo višja merila. Kaj pa če nekdo za ta merila misli da so to nizkotna merila brezsrčneža, ki ni sposoben dojeti bolečino nekoga drugega? A se ti ne zdi, da nekdo, sočuten, s polno pravico misli: a jo sploh ni sram pokazat javno tako nizkotnost?

 

ežoj

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

15. jan 2008 18:09

katka lopatka je napisal/a:
Vendelina, Goljat je kriv :) katka http://katka-lopatka.moj-album.com/
Katka je bila zelo pridna in je na moj.album dala vse kar se je dogajalo na tečajih pri Goljatu. Zelooo pohvalno. Aja, tega videa pa nisem še gledala. Nimam zvočnikov. Kaj zamujam? Jelenckova

petkica  

član od: 15.12.2006

sporočila: 744

15. jan 2008 18:09

Tudi meni se to zdi patetična protiabortus propaganda. Precej pa me moti tudi naglas. Ne LJ govor, predvsem trdi šumniki in L-ji. TeŽko posLuŠat... petkica

s0ncek*  

član od: 23.4.2007

sporočila: 1191

15. jan 2008 18:25

ežoj je napisal/a:

s0ncek* je napisal/a:
Basti, zakaj pa bi morale vsem biti všeč enake stvari? Vendelini pač ni všeč, prav tako ne Mateji, niti meni. Boš zdaj napisala, da tudi za naju z Matejo ni nič dovolj dobro? Nekateri imamo pač malo višja merila in ne jokamo ob vsakem patetičnem cmevkanju. s0ncek*

Sporočilo je spremenil(a) s0ncek* dne 15. jan 2008 13:48:55

Tole se mi zdi zelo zanimivo mnenje. Edino me zanima, kako pa to veš, da ravno ti in enako misleči imate pač malo višja merila. Kaj pa če nekdo za ta merila misli da so to nizkotna merila brezsrčneža, ki ni sposoben dojeti bolečino nekoga drugega? A se ti ne zdi, da nekdo, sočuten, s polno pravico misli: a jo sploh ni sram pokazat javno tako nizkotnost?

ežoj
Ežoj, mislila sem predvsem nase. Jaz imam višja merila in se mi take poceni zadeve na dopadejo. Slaba kvaliteta zvoka, slab video, niti K od kvalitete. Če je pa tudi tebi to všeč, pa glej video še x-krat. Jaz vem, da ga ne bom. Pa nisem brez srca, dojemam bolečino in sem polna sočutja. Kadar ga kdo išče drugače, ne pa z nekim skropucalom in, kot je rekla Vendelina, igranjem žrtve. Tudi jaz mislim, da je to pač antiabortus propaganda, kot petkica. Ežoj, jaz sem izrazila svoje mnenje. In kot vem, to ni prepovedano. Če pa sem zaradi tega brez srca in totalno brez sočutja, pa tudi ok. Sploh pa, a ne v pesmi pove, da sta se sama tako odločila? L-ji pa motijo tudi mene ... s0ncek* Sporočilo je spremenil(a) s0ncek* dne 15. jan 2008 18:25:51

Nasja  

član od: 10.6.2003

sporočila: 815

15. jan 2008 18:34

Ja, patetična propaganda slabe kvalitete.

Nasja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?terezija
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti