Kam na večerjo na obali?

Hvala Moderator, priznam, včasih premalo pogledam . Tudi sem že preveril kako gre to z javnim profilom , skratka, hvala za opozorila in pomoč lp hedonist
Pizzerija Gušt v Izoli. :) http://bigfatcook.com

Kam kaj dobrega pojesti v Piranu Izoli ali portorožu za zmerno ceno pa da ni ravno pizza.

Suzi

Še nikoli razočarana v Santa Lucii v Luciji. Ni bogvekaj interier, ampak hrana vse odtehta. Tudi osebje je izredno prijazno. Se mi zdi, da so jo počasi začeli odkrivati tudi italijanski turisti. Ko sem v Portorožu, zavijem samo tja. Cene so smešne proti cenam v centru Portoroža. Ponudba pa pašta, pica, tudi meso se najde.



Gigi_84

Sporočilo je spremenil(a) Gigi_84 dne 05. 2013 20:07

Pizzerija Gušt v Izoli:)

Dolores

Tudi mi smo v Guštu zelo dobro jedli in zelo normalne cene.

 

irena66

Meni je vedno všeč v gostilni Istra v Izoli. Imajo kar pestro ponudbo (ribe, ostalo meso, testenine pa tudi pizze), hrana je dobra, lokacija je super, ker je v središču Izole, cene pa zelo ugodne. Vedno, ko sem v Izoli (to je zadnjih nekaj let po nekaj dni), grem jest tja.

JJ

Ribja kantina Santalucia v Portorožu, nasproti garažne hiše Hotela Metropol, pri tenisu. Cene zmerne, hrana odlična. Imajo rezance s tartufi in škampi, da dol padeš (od sitosti in dobrote).

Fritolin v centru Portoroža, pod Splošno plovbo. Taka majhna preprosta gostilnica, strežejo ribje jedi.

v Piranu pizzeria Batana, na tartinijevem trgu. Pizze pečejo v električni pečici in so lepe debele, z odlično skorjico.

Ostale ribje restavracije v Piranu niso nevem kaj, mogoče še najbolj solidna Pavel II.

Gušt v Izoli je tudi OK, potrjujem ostalim.

Paperina

Primavera v Izoli je tudi super ...

Binko83

+1 za Sidro v Izoli. Bil včeraj in hrana, postrežba, prijaznost ... občutje nasploh, top! Cena je bila primerna... vendar vse vredno vsakega centa!

 

Ne šparat pri predjedi, hladna morska hrana, s paštetkami je bila naravnost fantastična! Priporočam! 

Rok Jaklič

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Izpostavljeno

Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?NENA58
MOJ vrtrimljanka
malo za hecNikita2
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti