Doma izdelano darilo

anitae  

član od: 21.8.2004

sporočila: 114

tema odprta - 12. dec 2007 21:42 | ogledi: 3.802 | odgovori: 6

Svetujte mi kaj naj z otrokoma naredimo za darilo,dvema fantkoma starima 4 leta.Radi bi doma ustvarjali pa nimamo ideje,lani smo tulec od papirnate brisače ovili v pisan papir,ga napolnili s sladkarijmi in povili v celpfan,tako da je zgledalo kot velik bonbon.Kaj pa naj letos naredimo?

Anita

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

12. dec 2007 22:05

Doma narejena igrica spomin ali pari, uporabiš lahko naravne materiale: Na lepenki izdelate igrico v stilu človek ne jezi se, figurice so lahko iz naravnih materialov ali mase das, polja naj vodijo do sredine, kjer čaka sladka nagrada. Lahko popestrite z vmesnimi polji, ki so obarvana drugače in se dvigne karto - npr. pojdi tri polja nazaj ali preskoči eno polje, zapoj pesmico, naredi tri počepe... matilda

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

12. dec 2007 22:06

avtomobilčke iz fimota? Mora bit čisto preprosto ali je lahko malo več dela vključenega? Zaenkrat sem sicer bolj punčkasto-dojenčkasto naravnana, ampak se bomo že še kaj spomnili, samo malo več povej, kakšne so finančne in časovne omejitve... Veri

anja27  

član od: 2.6.2005

sporočila: 1085

12. dec 2007 22:18

Okraske iz slanega testa. Izrežeš zvezdice, srčke, lunice, zvončke ... narediš luknjice s slamico, posušiš, obesiš na vrvico, lahko več na eno vrvico, tako da visijo vertikalno. Poceni, doma narejeno, uporabno, lepo, ... super. Tvoja fanta bosta uživala.

Testo lahko obarvaš rdeče z mleto papriko, oranžno s curryjem, rjavo s kakavom, in narediš pisano paleto okraskov. Jaz bom za darila naredila punčke iz slanega testa.

Anja

anitae  

član od: 21.8.2004

sporočila: 114

13. dec 2007 6:22

Veri finančna omejitev ni tako važna,časovna je pa božič,bilo bi pa kaj takega kar bi moja otroka naredila z lahkoto glede na to da ma sin dve " leve" roke ;) pa da bi noter ali zraven kaj dali.Čao Anita

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

13. dec 2007 7:53

Zakaj ne kupiš malo pliša ali velurja,iz njega urežeš igračo in jo napolniš z polnilom. Nekaj podobnega smo z mojimi trije naredili pred leti.Imeli smo cel živalski vrt.Ni težko,začneš lahko recimo z ribo,ta je enostavne oblike,potem z luno,pa zvezdo,.... anaeva

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti