Prošnja za ledo-avto nalepke

Klea  

član od: 16.6.2006

sporočila: 495

tema odprta - 5. dec 2007 9:32 | ogledi: 1.276 | odgovori: 3

Sicer sem to prošnjo postavila že na drugem mestu, pa ni bilo odgovora, zato še enkrat lepo prosim tiste, ki jim doma ležijo odvečne LEDO AVTO nalepke, če mi jih lahko pošljejo, ker bi bile odlično božično darilo za malega navdušenca nad avtki.

Aja, pa ne gre za tisto nagrado, ki jo dobiš za izpolnjen album.

Hvala in lepe praznike.

Klea

bonanza  

član od: 11.2.2003

sporočila: 139

5. dec 2007 12:05

Živjo, če imaš karkoli oz.kakršnekoli nalepke in sličice viška in potrebuješ menjavo in pa manjkajoče ti predlagam brezplačno stran WWW.SPLETKOMAT.COM. Registracija in uporaba portala sta brezplačna, menjava pa poteka na principu poštne izmenjave. LP, anita Anita

Klea  

član od: 16.6.2006

sporočila: 495

5. dec 2007 14:02

Bonanza stran zgleda super, ampak jaz nimam nobenih sličic za ponudit oz. menjat, tako da najbrž ne morem sodelovat. Tukaj na Kulinariki sem zasledila, da je enim manjkalo le še par nalepk, imeli pa so veliko podvojenih in potrojenih, pa sem mislila, če mi jih lahko kdo odstopi namesto da se mu potikajo nenalepljene. Klea

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

5. dec 2007 14:33

Nam jih je ostal cel kup................sigurno se bom lahko z našima nadebudnežema dogovorila, da jih bosta vsaj nekaj podarila. Pošlji naslov na ZS. katjushka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti