Prošnje za pomoč pri iskanju v forumih

presta77  

član od: 21.9.2007

sporočila: 86

15. jan 2008 12:50

Ojla! A ne bom kregana če povprašam, ker sama ne najdem teme, o aparatu za peko kruha in sicer tistega, ki si ga dobil v Mercatorju, če si kupil za 80€ določenih izdelkov. Namreč že nekaj časa je kar sem poslala in čakam, ampak do danes še ni nič. Ne vem pa niti kam se obrnit, ker nimam več tistih papirjev ki so mi jih poslali in sem plačala dohodnino. Hvala za pomoč in se priporočam lp presta77

presta77  

član od: 21.9.2007

sporočila: 86

15. jan 2008 14:08

Superca! Hvala ti, sem klicala in dobim danes ali jutri. Lep dan presta77

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17787

15. jan 2008 14:57

presta77, zakaj bi pa bila kregana? ravno takim primerom, kot je tvoj, je namenjena ta tem. In, kot vidiš, uspeh je bil takojšen in popoln. rimljanka

ann  

član od: 15.2.2007

sporočila: 343

15. jan 2008 15:37

Prosim za dve pomoči. Nekje v spominu imam, da se je pisalo, da bo spomladi nekje na Primorskem eno srečanje na pobudo nekega g. Polaka. Če se ne motim je bilo rečeno, da gospod pripravlja svojo knjigo z recepti. Potem sem pa prejšnji teden nekje drugje pri enem receptu prebrala, da se gospod Riko, ki je prispeval toliko dobrih receptov, piše prav tako . Ali je to isti gospod, ker če je, sem silno zainteresirana za to knjigo? Že dlje časa iščem tudi recept iz tega portala, kjer se dela neka torta tako, da se sredina izdolbe, ostane samo obod, potem pa se napolni nazaj s kremo in izdolbeno sredico. Nikakor ga ne najdem. Lepo prosim za povezavo! ann

ann  

član od: 15.2.2007

sporočila: 343

15. jan 2008 20:49

Rimljanka in Ognjič, hvala. Vidim da sem pri teh dveh gospodih čist mimo udarla. Zavedlo me je to, ko je g. Riko pri enem receptu dejal: "Pri nas v Hrvatinih so nam postregli z...." in sem povezala s tem drugim gospodom. Bi pa ne bilo slabo, če bi g. Riko izdal kakšno zbirko svojih specialitet, sem si namreč prejšnji vikend vzela čas in sprintala večino njegovih receptov. Hvala še enkrat za trud! ann

fuksija  

član od: 27.10.2007

sporočila: 86

16. jan 2008 11:39

Draga dekleta in fantje, lepo vas prosim, da mi pomagate najti recept za sladico,ki jo pri nas imenujemo "dedkovi brki". Želim vam uspešen in sončen dan. fuksija

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti