Bojkot nakupovanja

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

9. mar 2011 10:41

In zakaj naj bi se odločil za tak korak ? hedonist

banana130  

član od: 22.12.2009

sporočila: 228

9. mar 2011 10:43

In zakaj se ne bi ?

banana130

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

9. mar 2011 10:52

Mislim, da vsak zase ve, kako , kaj, kdaj, zakaj nakupuje. In vsak naj sam pri sebi to razčisti. Če torej nekdo rabi spremeniti svoj način potem bo to moral storiti pač sam, jaz mu pri tem ne morem pomagati. Zato so mi taki pozivi brez veze sploh ker ne opredeljujejo cilljev. hedonist

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

9. mar 2011 10:55

Jaz se bom pa tega držala - pa ne zaradi poziva ampak ponavadi ob sobotah ne hodim v šoping :)))

Atina

banana130  

član od: 22.12.2009

sporočila: 228

9. mar 2011 11:01

Jaz pa pozdravljam take pozive, ker mogoče pa se bo kdo zamislil nad preitanim nakupovanjem. Itak, da vsak ve zase kako in kaj, vendar mislim, da je veliki večini nakupovanje šlo iz nadzora.

banana130

iri  

član od: 12.11.2001

sporočila: 247

9. mar 2011 11:06

banana130 je napisal/a:

Jaz pa pozdravljam take pozive, ker mogoče pa se bo kdo zamislil nad preitanim nakupovanjem. Itak, da vsak ve zase kako in kaj, vendar mislim, da je veliki večini nakupovanje šlo iz nadzora.

banana130
Res je , vsak ve zase, zato ne bom za druge skrbela, če nakupujejo preko svojih možnosti Lp. Iri

neznan uporabnik

9. mar 2011 11:22

Vidiš Silva,kako to gre v Sloveniji. Le zakaj bi? Pa, kdo bo pa meni ukazoval, kdaj naj nakupujem pa v tem slogu dalje. Smo pač samostojni. Ne bom raje kaj preveč razglabljal,da jih ne dobim po p........

 

Vsekakor pa krasno soboto vsem, ki jim je edina zabava posedanje v shopping centru ob sobotah, ko se odpre do takrat, ko se zapre. Pa v nedeljo je baje tud tam fajn, samo zapre se malo bolj hitro.

Dajmo se izprsit pa pokazat,da še mamo keša ko listja pa zapravit vse. Če že mora bit pa naj bo do kraja.

 

Multivitamin

multivitamin

silva  

član od: 1.10.2002

sporočila: 871

9. mar 2011 11:53

Seveda se vsak po svoji pameti odloča.

"Zakaj bi prav jaz bojkotiral, če vsi bojkotirajo? Pa saj si ne letim kupit novega avta (beri: kolesa, nadstrešnice, fasade, tlakovcev, zimskega vrta, ... mali milijon stvari) glih, ko si ga sosed kupi..."

A, ne?

"Jaz imam svojo pamet."

Brez zamere...

Moje mnenje je, da bi mogoče takšne akcije pripravile trgovce k znižanju cen, ki so nenormalno porasle.

Res pa je, da nič ne pomaga, če si dan pred bojkotom nabavil 2x več stvari, oz. dan po bojkotu...

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

9. mar 2011 11:59

silva je napisal/a:

 

Moje mnenje je, da bi mogoče takšne akcije pripravile trgovce k znižanju cen, ki so nenormalno porasle.

 


LOL

Commis débarrasseur

zaja  

član od: 7.12.2009

sporočila: 207

9. mar 2011 12:01

SILVA, pri upokojencih ne vžge,ko poravnamo obveznosti,seštejemo ostanek, ga delimo z dnevi do naslednje pokojnine in kaj rečeš, koliko krat lahko gremo v nakup ? Če trošim dnevno več kot 2 E sem primorana v soboto biti doma.Pa nisem osamljen primer, samo jas sem napisala, drugi pa samo razmišljajo.Tisti, ko pa imate(sigurno ste si zaslužili) pa veselo do sobote, pol pa kakor gdo in mislim, da še vedno bo gneča,ker tempo življenja narekuje drugače kot prd leti. zaja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti