Bojkot nakupovanja

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

14. mar 2011 11:40

Ja, v soboto pa res ni bilo gužve v trgovinah je bil nakup opravljen v polovičnem času

Multi držim pesti zate, pa še zase, da bom enkrat nehala

JanisJoplin

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

14. mar 2011 11:48

JanisJoplin je napisal/a:

Ja, v soboto pa res ni bilo gužve v trgovinah je bil nakup opravljen v polovičnem času

Multi držim pesti zate, pa še zase, da bom enkrat nehala



JanisJoplin

 

Jaz se nekako bojim, da razlog za manj ljudi v trgovinah ne tiči v namernem bojkotu zaradi pretiranega potrošništva,  pač v vse bolj klavrnem položaju tistih, ki  trgovine vedno bolj bojkotirajo že zato, ker preprosto nimajo več dovolj denarja za kaj kupit.

 

 

Multi, samo hrabro glede kajenja.Obenem tako še malo bojkotiraš potrošništvo, manj kupuješ, pa čeprav gre za cigarete ...

Če kloneš, pa tudi ne bo konec sveta.

 

Mamamia

mamamia

neznan uporabnik

14. mar 2011 12:54

Multi, ta polet v avionu je uspešna metoda. Jaz sem se vozila, nič kadila, ko sem priletela dol, sem šla še malo v kino, pa na avtobus, pa v avto.....vsepovsod, kjer ne kadimo.

Čeprav se kdaj ustavim tudi v bifeju, zunaj, pokrita z dekco....

Ampak iz 2,5 škatlice na dan sem prišla na 2,5 škatlice na mesec (no, nekaj podobnega, ne štejem)

 

Splača se, kakor koli obrneš. Srečno!!

japaja

franciska  

član od: 15.2.2011

sporočila: 144

14. mar 2011 19:46

multivitamin Hvala za lepe in dobre napotke, bere se dobro, ne vem kako bom to udejanila, mogoče pa. franciska

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

15. mar 2011 8:10

Mi pa nismo bojkotirali zdajšnji sobotni nakup, smo morali iti v Mullerja, ker smo pač bojkotirali prejšnji sobotni nakup:) 

 

Imamo pa ta teden teden brez nakupovanja. Mislim živil in tistega kar ne rabimo, dobro, na bencinsko bo verjetno kaj treba:)

Jelenckova

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

15. mar 2011 8:13

A, pa še to: tudi jaz poznam nekoga, ki je nehal kaditi in si sedaj za tisti denar kupi kaj drugega, on pravi, da kaj bolj koristnega. Nazadnje si je kupil avto na daljinsko upravljanje:))

Jelenckova

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

15. mar 2011 16:48

no ja, pa poglejmo z druge strani - verjetno mu avto na daljinca le škodi manj, kot so mu cigarete (čeprav človeška iznajdljivost pri delanju škode nima meja). Glede bojkotiranja nakupov pa.... danes pa že ne. Danes je bila plača. Lep dan, Sonja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecsijasaja
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti