Bojkot nakupovanja

lili_stef  

član od: 18.1.2007

sporočila: 183

24. nov 2007 16:40

Glede na to, da sem zaposlena v trgovini, vam zagotovim da pri nas niso bojkotirali, še bolj žalostno pa je, da tudi jaz nisem. Bom pa jutri, ker imam prosto nedeljo. lili_stef

pandapanda  

član od: 24.11.2007

sporočila: 102

24. nov 2007 16:41

najprej vas vse lepo pozdravljam. Sem čisto nova tukaj. Končno sem se registrirala. Do danes sem pa samo brala vaše nasvete, ideje......super ste...... Jaz danes nisem nakupovala. Pa kako je pasalo. Imeli smo dan za sprehod ne pa za nakupe. Lep dan Pandapanda pandapanda

Pitončica  

član od: 7.6.2005

sporočila: 1677

24. nov 2007 17:34

Tudi jaz delam v trgovini in sicer v btc-ju kjer je že prava norišnica. Vsak vikend je več strank - da ne veš kaj bi prej naredu :(

 

Tukaj klikneš in si ogledaš moje slikice lp Pitončica

majdi  

član od: 18.11.2003

sporočila: 359

24. nov 2007 18:51

Tudi jaz delam v trgovini in danes s mi zdi, da je bilo še več kupcev kot ponavadi. Majda

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

24. nov 2007 19:57

Jaz sem pa ostala doma z izjemo obiska lekarne, ki pa je bil nujno potreben, če hočem normalno funkcionirati. S katko lopatko sva se malce hecali o kužnosti, samo mene je pa zdaj res nekaj prijelo.

 

Loni Makaroni

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

24. nov 2007 20:25

ariella_3 je napisal/a:
kje dežuje? Pri nas je še lep, topel jesenski popoldan. V trgovino pa tudi jaz nisem danes šla, pa ne zato ker ne bi hotela, ampak nimam s čim. ariella
v Piranu dežuje nola

Zara-Marisa  

član od: 12.6.2003

sporočila: 351

24. nov 2007 20:34

Jaz sem pa nakupovala - v Duty Freeju in v Müllerju. Par stvari, ki jih rabim, nič takega, česar ne rabim.

sarah key  

član od: 3.8.2007

sporočila: 41

24. nov 2007 20:35

Nikoli ne bom razumela, kako lahko gre družina na fraj vikend na potep po trgovinah ali z otroci v nakupovalni center. Saj ne rečem, da greš takrat ko res nekaj moraš kupit, ne pa kar tako, da zabiješ cajt ali ob nedeljah na družinski izlet po nakupovalnem centru. A sem za cajtom, ker moja otroka še vedno vozim v park pokurit odvečno energijo? Še v trgovino danes nisem šla, sem ta starejšega poslala samo po kruh. sarah key

janja512  

član od: 9.2.2003

sporočila: 282

24. nov 2007 21:08

Bojkot uspel na celi črti. Čeprav niti trgovke niso vedele nič o nobenem bojkotu. Tudi meni gre na živce to, kar omenja sarah key (mimogrede, lepa risanka! ), da družine prosti čas zapravijo za pohajkovanje po nakupovalnih centrih. Sama poznam vsaj eno tako družino, ki ji je nedeljsko maratonsko sprehajanje v Hiperju najljubši hobi. Sramota. Kakšna fizkultura... Aja, pa tudi denarnica se vsako nedeljo sprazni, pa čeprav ne gredo nič kupovat... vedno pridejo do zob založeni z stvarmi, ki jih ne nujno rabijo, ampak so bile pač trenutno v akciji. Tega ne bom nikoli razumela.

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

24. nov 2007 22:34

No, no punce mogoče se pa njim ve zdite čudne, ker imate pač druge dejavnosti v nedeljo. Ne vem no meni se zdi malo grdo reči, da je to sramota itd., če hodiš ob nedeljah v nakupovalni center. Kakor komu paše, a ne?

Jaz ob nedeljah ne hodim v trgovino, ker so pri nas itak večinoma zaprte , tudi drugače hodim praviloma 1x tedensko - med tednom.

jade

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti