Bojkot nakupovanja

sonci  

član od: 27.9.2005

sporočila: 442

13. mar 2011 12:46

No ja, mamamia, ti imaš še srečo, jaz sem danes tu zato, ker sem pravkar pripravila položnice na kliku, petnajsti (in vsi ostali plačilni dnevi) je blizu ! Sicer pa vsak sam zase najbolje ve, kdaj in koliko časa si lahko privošči biti na netu med službenim časom. Jaz si to privoščim ob kavi. Malice itak nimam, saj ne vem niti, ali mi še pripada pol ure ali ne? sonci

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

13. mar 2011 18:28

Ker sem sodeloval v debati o bojkotu nakupovanja v soboto je prav , da poročam. Lahko rečem , da sem bojkotiral a samo delno. Bil sem v mojem omiljenem TC na Rudniku (Zzak, ne bo verjel, res se je poznal bojkot, ni bilo prave gneče in bilo je pravi užitek biti takoj prvi na blagajni) in sem namesto občijnih 100 ali več evrov zapravil samo nekja čez 40 , ko pa so mi odbili še bonus od prej je vse skupaj zneslo zgolj 37 evrov. Evo, pa naj kdo reče, da nisem bil vzdržen pri nakupovanju. Res pa je , da nisem kaj prida dobil za ta denar in da je večina tega šlo za včerjašnje in današnje kosilo. Ampak , šparali bomo pa naj stane kolikor hoče. Kaj pa vi, kolegice in kolegi, kako vam je šlo ? hedonist

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

13. mar 2011 18:44

NIKOLI ne nakupujemo v soboto ali nedeljo - ampak tokrat smo pa morali. Zmanjkalo je zrn za naše ptičke (krmilnico so odkrile neke grlice in jo na hitro spraznile), potem smo pa kupili še kruh - ko je bil nakupovalec že v trgovini. Človek bi rekel, da smo prav izzivali, ali ne? Lisa

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

13. mar 2011 18:49

Sam sem moral že v četrtek, nekaj nujnih zadev in v soboto me ni bilo in gneča je bila veliko večja kot ob sobotah. Tako da ostajam zvest svojih sobotam, če se le da.

Commis débarrasseur

violy  

član od: 12.3.2011

sporočila: 38

13. mar 2011 18:51

Trošiti je treba, ker se bomo tako prej rešili iz krize. Od tega ogromno ljudi živi (trgovec, osebje, dobavitelji,...), s tem se denar bolj obrača in tako se krepi tudi ekonomija, bojkot je zato nespameten. violy

neznan uporabnik

13. mar 2011 19:30

No, jaz sem tudi bil. Ampak samo 35 minut. Zapravil sem enako kot kolega hedonist. Torej 1 evro na minuto s čakanjem vred. Sem pa kupil za 4 dni. Smo racionalizirali porcije. Vsak samo 1 zrezek in gotovo. Kar je itak dovolj za kosilo. Kupil sem pa meso, sadje,solato,olje,mineralno vodo,sokove,kokakolo,6 piv, hrano in kekse za mačko, sir, tlačenko, vložene kumarice, rdečo peso, pa kao pečeno papriko v kozarcu, začinko, eno čokoladno rolado, 500g makaronov,liter kisa,250 ml kozarec Thomy majoneze,lonček kisle smetane, 3 kile krompirja in kilo čebule - srebrnjak, 350 dkg korenčka. Mislim,da sem kr fajn skoz prišel za 37 evrov. Aja, bonusa sem mel 66 centov od prej.

Cigaret pa nisem kupil, ker se že 6 dan postim od nikotina.

 

 

Multivitamin

multivitamin

Blanchy  

član od: 22.12.2005

sporočila: 2016

13. mar 2011 19:40

multivitamin je napisal/a:

Cigaret pa nisem kupil, ker se že 6 dan postim od nikotina.

 

Multivitamin


multivitamin

Priden, multi 

Blanchy

neznan uporabnik

13. mar 2011 19:47

Saj me muči na momente ful. Ampak ne skoz. Pride tak v valovih po 10 minut. Spim normalno. Sem mislil,da bo huje. Glede na to, da kadim že 20 let. Kavo tud pijem brez frke. Mah, bo že. Ne bom nič rekel. 6 dni sem zdržal. Če bom 30 ok, če bom eno leto še bolj ok. Če pa ne bom, pa tud ne bo konc sveta.

 

Multivitamin

multivitamin

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

13. mar 2011 20:03

Super Multi! Držim pesti zate.

nola

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

13. mar 2011 20:05

Točno tako. Te pa podpiram. Če zdržiš, boš veliko naredil za svoje zdravje in za svoj mošnjiček. Če pa ne boš, si boš rekel, poskusil sem pa le, bo naslednjič bolje.

 

naor

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti