Predpasnik

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

4. jul 2008 21:36

tinc2, tema je še odprta, ja...povej še, če ti je toliko do števila odgovorov, saj se lahko malo organiziramo in...bo bolj zanimivo kot tvoja večna jeremijada o modrem firtuhu.

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

4. jul 2008 21:36

Simona84 je napisal/a:

Samo ti tinc2 si pa res en posebnež

[metuljcek] Lep dan in veliko se smejte [metuljcek]
Kaj šele njegova žena! Atina

tinc2  

član od: 24.3.2008

sporočila: 51

4. jul 2008 22:03

Presenečen sem, da nekdo lahko tako zlobno komentira pisanje o neki temi, pa čeprav je to samo predpasnik. Meni se zdi, da je to grda izjava. Jaz nekaj takega ne bi mogel napisati. Jade, tvojega odgovora ne pričakujem, ker si v prejšnjem vse povedala in se razkrila. tinc2

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

5. jul 2008 0:04

Bla bla bla... imam občutek, da se tale tinc2 le norčuje. Kaj pa vemo, kdo se res skriva za nickom

Lep dan in veliko se smejte

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

5. jul 2008 6:29

Simona84 je napisal/a:

Bla bla bla... imam občutek, da se tale tinc2 le norčuje. Kaj pa vemo, kdo se res skriva za nickom

Lep dan in veliko se smejte

 

Simona, zadela si žebljico na glavico .

Meni je zelo očitno, da se samo zeza. Mogoče je šel s kom stavit, da nas bo prepričal in  se bodo tukaj na kulinariki kar  zvrstile slike atraktivnih (in tudi tistih malo manj) kuharic v modrih predpasnikih .  Zanimivo pa je, da nam prepušča dokaj svobodno izbiro, kaj naj bo spodaj - no ja, namignil je že na spodnjice, imam pa vtis, da bi ne imel nič proti, če jih tudi ne bi bilo  .

 

 

Cila

mambica  

član od: 29.9.2007

sporočila: 532

5. jul 2008 7:55

Simona84 je napisal/a:

Bla bla bla... imam občutek, da se tale tinc2 le norčuje. Kaj pa vemo, kdo se res skriva za nickom

[metuljcek] Lep dan in veliko se smejte [metuljcek]
Se strinjam. Pa tudi tisti zgodbi o plavem očesu in t.i. self service večerji ne verjamem najbolj. Črna mamba

tinc2  

član od: 24.3.2008

sporočila: 51

5. jul 2008 11:09

Stokrat sem že napisal in še enkrat napišem, da se mi zelo dopade,da mi je zelo všeč, če ima ženska privezan predpasnik. Iz nikogar se ne norčujem, nimam nič skritega izza te teme o predpasnikih. Res pa je, da sem pričakoval, da bo moja idejao plavem predpasničku padla na plodna tla in, da se boste oglašale, kako ste si ga sešile, kako vam je všeč in kako ga kar nekaj že nosi zavezanega.Žal so odovori vse drugačni. Nekatere od vas se pa res norčujejo iz vsega tega. Še enkrat Jaz nisem imel in nimam nobenih slabih misli ob temi o predpasniku. Sem moški, kateremu se dopade, da ima ženska zavezan predpasnik. Drugemu pa se pač dopade, da ženska nosi kobuk, ima mini krilo in še veliko drugega. Ali je to fetiš ali kaj drugega, se ne obremenjujem,ker sem čisto normalen fakultetno izobraženi človek. Še vedno pričakujem, da se bo pa ena pojavila, ki bo napisala, danes sem si pa zavezala plavi predpasnik. tinc2

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

5. jul 2008 11:20

zaka bi si ga sešile zate? zaka bi si sešile takega kot maš ti rad? zate naj si ga sešije kr tvoja žena. js bi sicer rada mela lep predpasniček za tu pa tam, ampak moj maj rajš brez ;) to, da si normalno fakultetno izobražen človek še ne pomen da nimaš bizarnih fetišev in predvsem ne pomeni da si normalen bannanna

tinc2  

član od: 24.3.2008

sporočila: 51

5. jul 2008 11:28

Samo ne žaliti. tinc2

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

5. jul 2008 11:58

ne žalim. samo povem kokr je bannanna

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti