Predpasnik

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

25. mar 2008 21:55

Recimo, da meni nekdo ukazuje, katerih firofov ne smem nosit. Pa pisari, da so moški s predpasniki smešni. Vzmem pas iz hlač, pa ga po riti.  Ziher bi potem imela same šmiraste majce in niti enega firtufa.

Tinc2, malo razmisli, kam te pelje tisto, "ne bi dovolil"...

F r i n a

tinc2  

član od: 24.3.2008

sporočila: 51

27. mar 2008 11:47

če mož ali ljubček želi da je žena ali ljubica lepo simpastično sexy oblečena pa ja ni nič slabega in lep plavi predpasniček naj ne bo samo zaščita pred umazanijo ampak naj žensko tudi polepša in zato ženskam predlagam da si sešijejo takšen palvi predpasniček.

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

27. mar 2008 11:57

No, eni na štikle, drugi na korzete, kolega tinc2 pa na predpasnik z volančki. Vsekakor je bolj zabavno imeti fetiš kot ne imeti fetiša.... Vendelina jr.

tinc2  

član od: 24.3.2008

sporočila: 51

28. mar 2008 19:21

petrca 5 ti si postavila vprašanje kje bi lahko kupila lep predpasnik jaz sem ti dal idejo za predpasnik ki je zares lep na strani pod imenom uporaba predpasnika v kuhinji je tudi slika približno takega predpasnika lahko si ga sama sešiješ nić se ne oglasiš če ti je moja ideja za predpasnik všeč tinc2

Petrca_5  

član od: 28.8.2006

sporočila: 135

3. maj 2008 13:53

tinc2. ja, že dolgo nisem pregledovala foruma na kulinariki, vedno samo na hitro preletim... Všeč m je tvoja ideja predpasnika, sem si pa že kar nekaj časa nazaj kupila enega v Nami, znamke Linum. Recimo da ne čisto bele barve, pa z rdečimi tankimi črtami - ima pa tudi zgornji del, kjer ima na prsnem delu nekakšno rdečo rožo/zvezdo. Tako da čeprav je za zavezat okrog vratu, se mi zdi, da mi paše in sem bila že pohvaljena, da prav dobro zgledam v njem. :) Se tudi dobro počutim (kar se mi zdi, je najvažnejše), boljše kot v tistih samo do pasu (pa še boljša zaščita je). Verjamem, da tvoji ženi super pristoji njen predpasnik in jo z užitkom gledaš v kuhinji, je pa odvisno od vsake posamezne ženske kaj ji bolj ustreza in pristoji. :) Hvala za nasvet, pa še veliko užitkov v kuhinji!

tinc2  

član od: 24.3.2008

sporočila: 51

17. jun 2008 9:56

Petrca 5. Če se dobro počutiš v tvojem predpasniku,potem že dobro zgledaš v njem. Jaz moram povedati, da so mi gospodinje v lepem predpasniku všeč.Pa nič slabega ne mislim. Ampak vedno mi je pa bila še posebej všeč gospodinja, katera je imela zavezan plavi predpasnik. Tak predpasnik daje gospodinji še posebej ženstvenost. Tudi nekaj kelnericam sem že rekel, da mi je zelo všeč, če so imele zavezan mali plavi predpasniček. In so bile vesele, da sem bil pozoren tudi na tako malenkost, kot je predpasnik. Lep pozdrav! tinc2

terezija  

član od: 26.5.2003

sporočila: 932

17. jun 2008 12:56

tinc2, pa zakaj mora biti plavi.To me pa res zanima. Jaz predpasnika ne maram. reza

tinc2  

član od: 24.3.2008

sporočila: 51

19. jun 2008 10:05

Terezija,če predpasnika ne maraš in si ga ne zavežeš , nisi prava gospodinja. Plavi predpasnik mi je pa izredno všeč na lepi gospodinji. Mora pa biti primerne velikosti in oblike. Zadnjič sem gledal v eni restavrac iji mlade kelnerice, ki so imele privezane neke dolge predpasnike. Povem ti, da so jim visele kot cunje in , da kaj tako grdega si jaz ne bi zavezal. Tudi predpasnik mora biti lepo krojen in primerne barve. Nekoč so inmele kelnerice zavezan vedno bel predpasniček ,kar je bilo lepo za pogledati. Danes pa opletajo z nekimi dolgimi cunjami. Antipatično. tinc2

terezija  

član od: 26.5.2003

sporočila: 932

19. jun 2008 10:40

ampak še vedno nisi povedal zakaj mora biti predpasnik. kar se pa tiče ali sem ali nisem prava gpspodonja pa bi se dalo razpravljati. reza

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

19. jun 2008 11:25

Kokoška 1001 dar Lesnina na Brdu ali pa ga naredi sama;) oz. nahecaj kako prijateljico, ki zna šivat PS: sama ne maram predpasnikov, všeč so mi majce, perem itak dovolj pogosto, da jih ne zmanjka, tudi če jih poflekam (kar se itak zgodi pri malem otroku, med kuhanjem v bistvu še najmanj;) lubi ni mahnjen na predpasnike, se mu je pa zdelo luškano, ko sem se vedno poflekala po bušiju, ko sem bila visoko noseča;) Res pa se nimam za pravo gospodinjo, upam, da bom še kaj drugega;) Pa lubi tudi, hihi... Veri

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti