Aparat za peko kruha

Basti  

član od: 11.11.2007

sporočila: 558

tema odprta - 22. nov 2007 21:56 | ogledi: 4.564 | odgovori: 37

Zanima me, če je mogoče že kdo dobil aparat za peho kruha, za zbrane račune Mercatorja? Kako dolgo ste čakali nanj in ali ste z njim zadovoljni?

Basti

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

23. nov 2007 11:42

kako pa zbiraš te račune anaeva

ami  

član od: 17.1.2006

sporočila: 132

23. nov 2007 12:32

Tudi mene zanima kako je s tem zbiranjem računov - nisem še nikjer tega zasledila. ami

simonasovre  

član od: 8.8.2002

sporočila: 101

23. nov 2007 13:07

Tudi jaz sem že poslala račune, sicer sem jih zbrala za picopek, sedaj pa čakam simona

darja-  

član od: 11.8.2007

sporočila: 567

23. nov 2007 15:18

LP Basti tudi jaz sem zbrala dovolj računov,domov sem dobila obvestilo,da moram do 5.novembra plačati 11,5 € dohodnine.Vse sem poravnala aparata pa nikjer.Amislite da je to nateg,saj je vse javno oglaševano.Napisali so mi tudi,da bo distribucija izdelkov potekala od 7 novembra dalje. Ami,do določenega datuma si moral kupiti za 80€ calgonita,ave,vanisha....artiklov,ki so na letaku. Pri nas je zaloge za celo leto pa še pri mami..... Res tudi mene zanima če je kdo izdelek že dobil drugače bomo pa mal poklicali a ne ?? darja-

kavica  

član od: 8.4.2006

sporočila: 83

25. nov 2007 15:36

Jaz sem že sigurno trikrat klicala na firmo kamor smo morali poslat račune in nakazat denar in jih spraševala o dobavi aparata za peko kruha. Vsakič dobim odgovor, da čakajo pošilko in da se je nekaj zataknilo z dobavo aparatov in da bodo aparati v parih dneh pri nas doma.V četrtek mi je gospod po telefonu celo rekel, da se mu je točno zdelo kdo ga spet kliče in seveda sem dobila isti odgovor. Počakala bom še ta teden ,potem pa bom šla kar sama v firmo po denar ki sem ga nakazala in pa seveda po ostanek, ter si šla sama kupit aparat (z njihovim denarjem) .To sem jim ob zadnjem klicu tudi povedala. lep pozdrav kavica

Basti  

član od: 11.11.2007

sporočila: 558

25. nov 2007 20:01

To je pa ful dobra reklama za firmo. Mi smo poslali račune pred enim tednom, tk da mislim da bomo kruh pekli šele drugo leto, če ga sploh bomo?! Katica in darja, kdaj pa sta vidve poslale račune? Basti

presta77  

član od: 21.9.2007

sporočila: 86

25. nov 2007 22:09

Ojla! Tud jaz veselo zbiram tele račune, mi manjka še za 20€. Bi blo po eni strani bolje kar v trgovino kupit aparat, ker za 80€ dobiš že dva zelo dobra. Pol pa še moraš plačat 11,5€ dohodnine. Do 3.12. je še čas, če ga bo katera do takrat dobila naj prosim sporoči, ker če ni glih u redu, bi se pol odločla za salamoreznico. Če bomo sploh mele srečo in bo kej iz tega. lp vsem presta77

darja-  

član od: 11.8.2007

sporočila: 567

26. nov 2007 7:37

LP! Jaz sem račune poslala že pred 1,5 mesecem in dobila pismo pred 1. novembrom.Dohodnino sem plačala okoli 3. novembra (datum je bil do 5.novembra),tako je od takrat že 3 tedne. O aparatu pa ne duha ne sluha,če ne bo do konca tedne,bom poklicala na firmo,da vidmo na čemu je stvar,drugče bo pa treba obvestit kakšno inšpekcijo,saj je to zavajanje kupcev.Očitno aparata ni dobil še nihče. darja-

PIKA1  

član od: 25.10.2007

sporočila: 30

26. nov 2007 15:06

Tudi jaz sem poslala račune prejšnji teden. Tudi poklicala sem gor in mi je bilo rečeno, da moraš najprej plačat dohodnino 11€ v roku treh tednov dobiš aparat. Na letaku piše, da je rok en mesec. Pekač naj bi bil velik z dvema metlicama. Ne vem zakaj se tako jezite, saj ste nabavile prašek ......, ki vam je ostal, tudi če nebi dobila aparata, si oškodovana samo za davek. Lansko leto je bil za določen nakup mikser in jaz sem ga v roku enega meseca dobila. LP. PIKA1

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti