Darila za praznike

mala zelena  

član od: 9.7.2007

sporočila: 266

29. dec 2007 23:36

Jaz sem letos podarila lubiju majice z dolgimi rokavi, ker nima kaj oblečt, ker se mu ne da probavat oblek v trgovini... sem še kar zadela, ena je bila pa premajhna ;), mami pribor za manikuro, sestri rdeč pas za k novim rdečim škornjem... ostalim pa kaj od kozmetike. včasih sem veliko podarjala flaše in sladkarije, pa sem prišla do spoznanja da so to res najbolj nemogoča darila; ker se večinoma vse "moje punce" (prijateljice, sošolke, sodelavke, sorodnice, znanke) trudijo skrbet za zdravo prehrano se čokolada in alko nikakor ne uklopita ;) Moj dragi je želel svojim sodelavcem prinest Jack Daniels-a, pa sem ga prepričala v nakup čajčkov, v čudovitih kovinskih škatlicah, jeee mala zelena

Noel  

član od: 12.3.2004

sporočila: 268

30. okt 2008 13:38

Punce, a ste za to, da malo obudimo tole temo? Da ne bomo zadnji hip vse živčne tekalo po nabasanih trgovinah ... Nekatere ste še od lani "dolžne" svoje ideje, ker jih lani še niste mogle izdati zaradi "vohunov" ;) Jaz se navdušujem nad božično marmelado. Noel

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

30. okt 2008 13:58

Mi se vedno obdarujemo s kakimi nogavicami, čaji, lončki, knigami, cd-ji,...no lani sem imela pa malo več časa in sem vsem bližnjim naredila domače torteline, pomaranćno marmelado in teranov liker, vse zapakirala v lepe stekleničke in kozarčke in je od vsega to najbolj "zapalilo". Vsem se je zdelo darilo super, pa še jaz sem se mela fajn, ko sem ustvarjala. saša

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

30. okt 2008 14:21

A sem lahko vaša prijateljica, ko tako lepa darila podarjate? Jaz vem samo za nečakinjo, da ji bom podarila hama perlice. Za druge bo treba še razmisliti, vsekakor pa bodo malenkosti iz srca. Atina

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

30. okt 2008 14:33

Podobno kot lani, domače zadeve bom coprala (mila, likerje, sladkarije, testenine, piškotke...). Pa ne vem zakaj fotografije od lani niso delale, sem zdaj popravila :) katka http://katka-lopatka.moj-album.com/ Sporočilo je spremenil(a) katka lopatka dne 30. okt 2008 14:34:50

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

30. okt 2008 14:35

December je kaotičen mesec! Ljudje kar ponorijo, kar ne vedo koliko kuhanega vina (in ostalega alkohola) bi še zlili vase in kaj vse bi še zvlekli v nakupovalni voziček. Jaz vsako leto bolj bojkotiram trgovine v tem mesecu. Pa že darilo za miklavža mora biti škatla, da jo s tovornjakov privlečeš domov, jaz sem bila pa tako vesela če sem dobila mandarine pa nogavice! Božička tako ali tako ni bilo, bil je pa dedek Mraz, ki je pa vedno prinesel kakšno igračo. Pa saj razumem, da imajo ljudje radi svoje otroke in bi jim vse dali, samo kar je preveč, je pa preveč! S tem otroku narediš več škode ko koristi in še bankrotiraš zraven! Drugače pa jaz obožujem doma narejena darila! Ko človek nekaj sebe vloži v tisto in ko veš, da je dal iz srca. Jaz vedno dajem taka darila, samo otrokom kupim kakšne malenkosti. Smisel teh praznikov je po moje druženje s svojo družimo, skupna peka piškotov in ne tekanje po trgovini za dragimi darili. Jelenckova

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

30. okt 2008 14:36

Ja, Jelenčkova, sem pa mislila, da si ti žena sodelavca Božička! Atina

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

30. okt 2008 14:36

Aja, drugače pa bom letos uvedla še eno novo darilo in sicer copatke iz filca. Se vežbam v tem čez vikende, tako da bom decembra pripravljena na proizvodnjo:) Jelenckova

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

30. okt 2008 14:37

Noel je napisal/a:
Punce, a ste za to, da malo obudimo tole temo? Da ne bomo zadnji hip vse živčne tekalo po nabasanih trgovinah ... Nekatere ste še od lani "dolžne" svoje ideje, ker jih lani še niste mogle izdati zaradi "vohunov" ;) Jaz se navdušujem nad božično marmelado. Noel
A tole? http://www.kulinarika.net/recept/ozimnica/Bozicna_marme Jelenckova

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

30. okt 2008 14:40

Jelenckova je napisal/a:
Aja, drugače pa bom letos uvedla še eno novo darilo in sicer copatke iz filca. Se vežbam v tem čez vikende, tako da bom decembra pripravljena na proizvodnjo:) Jelenckova
Jaz se pa vežbam v klekljanju uhanov...v bistvu sem že začela delat, če hočem kakšne podarit za novo leto. Je kar dolgotrajno delo tole. saša

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti