| anaeva je napisal/a: |
| A boš pokazala Reca??? Me tako firbec,.... A delaš z iglo ali s kvačko?? Hvala anaeva |
Darila za praznike
Jaz bom letos za božična darilca nakvačkala takele ptičke:
Idejo sem dobila na enem mojih najljubših blogov.
Otrokom pa bom zašila Black Apple pupice v mojem stilu. Poskusno sem naredila za mojo hčerko za Miklavževo darilo:
Nekatere moje kolegice pa se seveda že veselijo obilice piškotov.
To je to.
Anja
Anja, to so pa res lepa darilčka, taka z dušo. Bravo!
magnolija
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.


