Kako si organizirate dan

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15822

22. nov 2007 10:01

Vendy, žal sem v torek prepozno prispela, da bi te poklicala, sem pa dober del popoldneva stikala po loncih skupaj s kuharsko ekipo Poljske. Tile Poljaki imajo nekaj presenetljivo dobrih in zanimivih jedi v svoji zakladnici, še vse kaj drugega razen žureka, pirog in sladkovodnih rib na pet sto načinov....

 

Majhen rokovnik imam pa tudi jaz v torbici, da si vpišem dežurstva, razna srečanja itd., obikse pri zdravniku in kdaj je treba pokakšne izvide, sicer bi človek marsikaj pozabil.

 

Vendy, jaz pa vsak večer pogledam mimo para črnih moških nogavic sredi dnevne sobe (mož) in pred vrati prostora, v katerem je košara za umazano perilo (sin). Zjutraj ni nobenega para več, čudežno sta v košari....

 

Mamamia

mamamia

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

22. nov 2007 10:05

Odkar sem preberala, da je zaradi, kajjazemčesa, konstelacje zvezd, vpliva vesolja, naš dan krajši kot pred leti, si ne belim glave, da mi vedno zmanjkuje časa. Ga tudi drugim.

Pri svojem delu sem odvisna od nenadnih sprememb,na katere ne morem vplivati. Moje planiranje časa je le okvirno. Pa takarat, ko imam mrtvi tek, ko nimam energije, da dokončam obveznost, čeprav mi teče voda v grlo, se izmotavam z neplaniranimi zadevami. Vedno uspem doseči roke, ker imam dobro koncentracijo v finišu in ne izgubljam glave.

Kot dvojčici mi je tuje, da bi bila dobro organizirana, mi pa v natalnem horoskopu piše, da sem vztrajna in da spadam v tisto skupino ljudi, ki iz nereda naredijo red. Konec dober, vse dobro

F r i n a

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti