Tanki oblati ali hostije

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

12. dec 2007 21:58

Teta torta, Kača, najlepša hvala za izčrpen odgovor! Oče hodi v Munchen, tako da ga bom poslala v Kaufhof. Še enkrat hvala!!! Atina

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

12. dec 2007 22:02

http://www.marions-kochbuch.de/index/1556.htm Pa še tole sem našla, za tiste, ki znate nemško! Nekaj idej za piškote. (Pa kako se nisem spomnila, da bi bili Oblaten, tudi pod Oblatten bi prišla do rezultatov ) Atina

seherezada  

član od: 19.11.2006

sporočila: 256

12. dec 2007 23:12

V Lavamindu (Labot) takoj čez mejo sem jih dobila danes popoldne in sicer sem jih kar mimogrede videla in kupila. Back oblaten piše na svetlo modri škatlici. Pravokotni velikost 115 x 220 mm, so pakirani po deset kosov, okrogli imajo pa premer 40 mm in so pakirani po sto kosov. Cena se mi je zdela pa smešno nizka. Eni so bili 69 centov, drugi pa 79. Trgovina v centru mesteca se imenuje Adeg Mitteregger, če bi katero zanimalo . seherezada

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti