Odmašitev odtoka

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

24. jan 2014 8:41

Očitno sem bolj med švoh uporabniki olja, plastenka, ki drži 3 litre, še zdaj ni polna, pa jo imam že skoraj 3 leta. Sem jo pa vmes zamenjala za eno takšno s širšo odprtino, da lahko noter vržem še kak kos žaltavega masla, ki se po nesreči založi v hladilniku.

Loni Makaroni

jaša  

član od: 1.2.2008

sporočila: 1011

25. jan 2014 17:28

Najlepsa hvala cisto vsem in vsakemu posebaj za skrb, trud, mnenja, cas, ki ste ga namenili odgovarjanju mojega vprasanja.

Nekateri ste sprasevali kaj vlivam v odtok, zal je odgovor tak, da bom dobila se od vas same graje, zato ne zelim komentirat, lahko predvidevate....

Od slej naprej glede na vasa mnenja in moje odreseno nevsecnost se bom obnasala drugace, kaj se tice odlivanja v odtok.

Sva pozitivno prebila, ampak nikakor ne s kupljenimi tekocinami, penami, tabl., ne z zico, ne razdiranjem ...., ampak z vakumsko pistolo za odmasevanje odtokov.

Hvala se enkrat vsem.

 

Lp

jaša

slivovi cmoki  

član od: 7.8.2012

sporočila: 444

25. jan 2014 17:46

Jaša, kako pa izgleda vakumska pištola za odmaševanje odtokov?

Proxima, kje si ti kupila podgano - cev za čiščenje odtoka? Bom kupila, ker je brez večjega packanja in bom sama preventivno čistila.

Lp



slivovi cmoki

Sporočilo je spremenil(a) slivovi cmoki dne 25. 2014 17:47

jaša  

član od: 1.2.2008

sporočila: 1011

25. jan 2014 17:59

Slivovi cmoki midva imava tudi to cev za ciscenje odtoka, pa nisva uspela nic narediti z njo.

Kupila sva jo pred leti v hoferju.

Vakumsko pistolo pa lahko kupis v Avstriji v Penny trgovini, stane ca.10 e.

Lp

jaša

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

25. jan 2014 18:00

jaša je napisal/a:

Sva pozitivno prebila, ampak nikakor ne s kupljenimi tekocinami, penami, tabl., ne z zico, ne razdiranjem ...., ampak z vakumsko pistolo za odmasevanje odtokov.

Hvala se enkrat vsem

Lp
jaša

jaša, ko boš, če boš, pripravljena kaj več spregovoriti, te pa prosim, da še nam s podobnimi problemi odgrneš zaveso in poveš kaj več za to vakumsko pištolco, Hvala ti lepa, jaz ti bom za informacije hvaležna 

babka1951

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

25. jan 2014 18:01

Joj,jaša,se ti opravičujem.Moje vprašanje zgleda res grobo,ampak sem vprašala z prijaznim tonom.Ker v primeru,da mečeš v odtok...,sem ti hotela priporočati kompresor.In,ne,ne bom te grajala.Imaš pač eno izkušnjo več.Nisi edina,ki se ji  je to zgodilo.Vseeno še kaj vprašaj na forum.Naj te moje "grobo"vprašanje ne zatre.

andreja m

jaša  

član od: 1.2.2008

sporočila: 1011

25. jan 2014 18:15

Hvala andreja m, hvalababka1951,hvala vsem ,resnicno ste zlati in nikoli ni odvec ponavljati, ceprav veste, da ste megasticni, veliko mi pomagate, svetujete, stojite ob strani tako ali drugace.

Zelim vam pomagati na vasih vprasanjih, nanasujoc se na mojo reseno odmasitev.

Zal vam ne znam prilimat linka ,zelim pa vas napotiti, kako si sami poiscete, kaj bi vam zelela pokazati in vsaj malo pomagati in sicer na google vtipkajte :pressluft rohrreiniger, pa vam pokaze slikice in vse kar zelite vedeti.

Oprostite, da ne znam kopirat ,saj mi gre, ampak zdaj pa sem nasla, pa ne gre linka kopirat

Javite, ce ste nasle lepo prosim

jaša

jaša  

član od: 1.2.2008

sporočila: 1011

25. jan 2014 18:21

Ter Saugglocke pomaga, ce ni pumpice.

 

jaša

jkd  

član od: 9.4.2007

sporočila: 144

25. jan 2014 20:51

jaša je napisal/a:

http://de.wikipedia.org/wiki/Saugglocke_(Sanitärtechnik)

pressluft rohrreiniger


jaša



Sporočilo je spremenil(a) jaša dne 25. 2014 18:24

 

Super, če pomaga, ampak "pressluft" nima veze z vakuumom.... Pri napravi gre zgleda za zadevo, ki čisti z zrakom pod pritiskom.

jkd

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti