Še ena stanina umetnina

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

1. nov 2007 11:17

sem naredila zdaj 600 krat 400, je mnogo bolje, hvala ežoj katka Sporočilo je spremenil(a) katka lopatka dne 01. nov 2007 11:17:39

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

1. nov 2007 11:24

Ja katka, zelo lepo, na oni majhni sliki niti ni videti tako lepo. ežoj

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

1. nov 2007 12:13

maserka oz. maserka katka

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

1. nov 2007 12:14

ampak za to je druga tema, prooosim katka

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

1. nov 2007 12:41

Stana ti si mojster in pol. Gledala sem še druge slikce in pri tistih treh tortah piše, da so bile na hitrco narejene in, da so bolj tako- tako, ampak men se zdijo čudovite!!!

 

katti

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

1. nov 2007 12:52

Jaz pa nimam možička sicer mi je sin pokazal nek drug način, zelo enostaven, vendar pride taka slika, da bi blokirala Kulinariko, če bi jo prilepila, Ežoj, kaj mi lahko prevedeš..jah, moraš razumet, da sem starejša gospa in mi pride kasneje kot vam, ki ste maldi Anamarija

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

1. nov 2007 13:31

Anamarija,

starejša nikakor nisi, razen starejša kot lanski let, jaz se le hecam, verjetno si zamudila, poglej:

http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=1205

pa da  vtirimo temo nazaj v naslov, evo še ena moja umetnija: 

 

 

ežoj

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

1. nov 2007 14:44

ežoj je napisal/a:

Jade,

oprosti za smetenje. Glede slikic, se mi zdi, da gre tako ( no v firefoxu gre, v onem drugem, menda tudi ): Greš v album, zbereš sliko in jo povečaš, pritisneš desni gumb na miški in izbereš copy image location, pol se vrneš nazaj ( jaz kar s tisto zeleno puščico v zgornjem levem kotu zaslona ) in pritisneš tistega možica levo od natpisa odstavek, v rubrikiURL naslov slike, pritisneš na miški desni gumb in izbereš paste ( prilepi ), jaz še zmanjšam format na 600x400 in to je to.

ežoj
Moža imam, možička še vedno nejah, moram pa reči, da se tudi tebi ne tresejo roke Vidiš tole sem mislila, tudi jaz ne znam prilepiti slike, sicer zdaj znam, vendar zmanjšati sliko ne znam, na tega možička sem mislilako si razlagal kako se slika prilepi sem gor. Kaj zdaj sem bila malo bolj jasna? Kaj mi lahko poveš kje se nahaja? Že dve uri ga iščem(možička) in ga ne najdem, pa če mi zaupaš kako zmanjšaš velikost slike Hvala Ežoj, nikoli ne bom pozabila. lp P.s. Veš da si majster, bravo! Anamarija

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

1. nov 2007 16:13

Anamarija, ko začneš pisat odgovor, zgoraj imaš natpis ODGOVORITE NA TEMO, pod tem natpisom je orodna vrstica ( tako temu računalničarji učeno rečejo ). Ta vrstica se začne s črko B za povdarjeno besedilo, konča pa se s sončkom za tele majhne figurice, ki jim rečejo smeškoti. Levo od sončka je HTML, potem en trikotnik ( majhen) potem rdeča črka A za izbor barve pisave, levo od tega je v okvirju natpis Format, levo od tega je ta možic, ki ga iščemo. Ko pritisneš na možica, v rubriko URL naslov slike pritisneš....... tako kot sem zgoraj napisal. Sliko zmanjšaš v rubriki dimenzije, 600x400 je nekako velikost kot te slikici zgoraj, če daš recimo 300x200, predvidevam, da bo slika pol manjša. Poskusi s to slikico zgoraj v obliki srčka, najbolj ti je pri roki, če ti kaj ne uspe, vse lahko zbrišeš. ežoj

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti