Cena marcipana

koki  

član od: 8.1.2002

sporočila: 17

1. nov 2007 6:57

JAZ BOM PA MARCIPAN DOBILA PO 1 € ZA KILOGRAM. koki

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

1. nov 2007 7:55

koki je napisal/a:
JAZ BOM PA MARCIPAN DOBILA PO 1 € ZA KILOGRAM. koki
Kje pa? matilda

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

1. nov 2007 8:46

koki: Pisanje z velikimi črkami jena internetu razumljeno kot kričanje. Rimljanka te je prijazno opomnila, da je bolje pisati z malimi črkami. Če nasveta ne želiš sprejeti, mirno piši z velikimi, bo pa večina to razumela kot da kričiš in se jim boš zdel malo nevljuden. To je del spletne izobrazbe. Lahko bi rekla hvala ali pa nič, ni pa treba kričati o starih gospeh. Jaz sem recimo mlad fant Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

1. nov 2007 8:47

koki, rimljanka je moderatorka tega foruma in skrbi za red in disciplino (med drugim), zato ti lahko napiše, kar se ji ne zdi prav. Tudi kaj dugega lahko naredi... Vendar ta forum je prijazen , iz drugih bi že dol letela, ker pišeš z velikim črkami, ker to je ponekod strogo pravilo in ni tam ne sme noben pisati, kot se mu zdi... Velike črke res pomenijo dretje in to ne pomeni kakšnega osebnega napada nate. Sama se odloči ali boš prijazno mlado dekle ali pa boš ti "čudn tip", ki se samo dere, kajti tako te bodo videli obiskovalci tega foruma. Žalit pa le ni treba, ker tudi tebe nobeden ni. lep dan katka

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8697

1. nov 2007 8:49

Jernej, upam, da bo tvoja zadnja... Zanimivo, vsako toliko pride nekdo zmešat...  , da ne rečem kaj.

 

Pozdravček!

vida u.  

član od: 1.4.2007

sporočila: 360

1. nov 2007 8:51

Ja koki, tko je to na tem forumu. Včasih se na koga spravijo, če tudi kakšno besedo ne zapiše čist slovnično. Tudi to je že bilo. Ampak seveda ne na vsakega odvisno kdo to je. Jaz mislim, da si ti pisala z velikimi, ker si pač hotela povdarit svoje vprašanje. A neda? A kričiš, da boš dobila marcipan po 1 evro? Praviš, da si slaščičarka, hodiš še v šolo in ga dobiš tam ceneje? vida u. Sporočilo je spremenil(a) vida u. dne 01. nov 2007 08:53:13

koki  

član od: 8.1.2002

sporočila: 17

1. nov 2007 9:17

ČE BI JAZ VIDLA V RESNIC TO RIMLJANKO,BI JO NAZJALA,A MISLI DA JE FORUM NJEN ,KOT DA BI ONA POGRUNTALA TA FORUM.PROV OTROČJI STE.NAMEST DA BI SE Z RECEPTI UKVARJAL,NE PA KDO KAKO PIŠE,PODN.Ne marcipan je pred rokom,ker pa vem da vsaka stvar v slaščičarstvu še dlje traja,ga bom vseen vzela.sem slaščičarka 13 let. koki

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

1. nov 2007 9:20

Napisati nekaj čisto slovnično in pisati z veliki črkami sta pa dve čisto ločeni stvari. Če ne napišeš slovnično je to zato, ker človek ne zna napisati čisto slovnično (slavisti izvzeti). Pisati z velikimi črkami pa je nevljudno in VSAK lahko piše tudi z malimi. Tudi pri receptih piše, da bomo recepte, ki so napisani z veliki črkami, izbrisali. Pa kaj pomaga? Ne pomaga, uporabniki še vedno pišejo vse z velikimi (nekateri seveda), potem pa naj vse pretipkamo. Enako s priglašenimi lokali. Vse z veliko. Zdaj kaj je bolj nevljudno? Nespoštovanje pravil ali opomnitev, da so določena pravila. vida u.: Toliko jih ima povedati čez te forume (da jih ne imenujem), da se čudim da še kdo kaj napiše. Hec je ker te isti ki vedno pišete, kako je tukaj slabo, tudi še pišete. Ljudi je pa vedno več. Če pa želite nemoderirane forume si pa berite komentarje na 24ur novicah. Prebereš vseh 120 sporočil pa ne veš ali si butast ti ali odgovori, taka kultura pisanja je tam. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

slepakura  

član od: 9.1.2007

sporočila: 326

1. nov 2007 9:23

Blagor starsem! slepakura

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

1. nov 2007 9:24

koki: Slaščičarka ali slaščičar? Ikonica kaže da si moški... Po tvojih sporočilih se občuti, da si agresiven osebek, če takole nazjaš vsakega, ki ti kaj prišepne. In mimogrede, rimljanka moderira ta forum, če ti pa to ni všeč, smo v demokratični državi in vsak lahko obiskuje le tiste forume, ki jih želi. Torej, ostani z nami in spoštuj pravila in prenehaj žaliti mojo moderatorko, ali pa se lepo imej... kje drugje. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti