Pečica za na pult

Sweetie  

član od: 22.1.2004

sporočila: 1268

3. jun 2012 6:18

Jaz pa prisegam na Keiros Home pečico, kupljeno v Eurospinu. Imao jo v akciji vsako leto tam nekje proti jeseni. Je malo večja od Hoferjeve in Lidlove, v njej pečem vse, od potic do mesa. Ima grill in ventilatorsko varianto, peče zgoraj in spodaj po izbiri.

Sweetie

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

3. jun 2012 8:57

Ksenjako, speči se da pa res vse. No, ne celega odojka in 12 kg purana, ampak, za eno ali dve osebi pa res vse. Imam majhne pečice že kar nekaj let (beri vsaj 20) in jih redno upoorabljam, zdaj Hoferjevo, imam pa tudi eno staro od DeLonghi, obe delata ko urci. Ko se je navadiš in si kupiš proimerne pekače, glinaste, porcelanske, kovinske (hodi z merami v denarnici po trgovinah) (silikonskih sama nwe maram), si na konju.

Pečem kriuh, potico, pico, pogače, meso v vseh varinatah, mešanico zelenjave, palačinke s skuto, rižev, prodseni narastek,........karkoli, skratka. Tudi pol piščanca na spoli se da speči. Včasih je res treba zgoraj malo kokriti, če testoo preveč naraste, pa to res ni nek hud problem.

Najboljša lastnost je pa ta, da se hitro segreje in hitro ohladi in  ne pregreva kuhi nje, sploh jo pa poleti lahko daš po potrebi na balkon, teraso, vrt,.....

rimljanka

tejkica  

član od: 10.3.2008

sporočila: 151

7. jun 2012 10:18

Danes sem se prvič še pred odprtjem postavila v vsto pred trgovino in sicer Lidlom, ki je imel v akciji mini pečice. Pravim je imel, ker jih je zmanjkalo v dveh minutah in to celih 7. In ena je sedaj moja  Popoldan jo samo še sprobam. Pekač je sicer res majhen, ampak za malo krompirčka in eno bederce čisto dovolj. Upam, da se bo obnesla tako dobro, kot ste jo pohvalile do sedaj.

tejkica

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

15. avg 2012 19:06

hofer bo imel mikrovalovno s funkcijo pečice na vroči zrak. http://www.hofer.si/si/html/offers/2867_29577.htm

jaz jo imam sedaj točno eno leto in jo zelo priporočam. Ogrevanje na želeno temperaturo je zelo hitro in priročna je, ker za kosilo ne želim ogrevati tavelike pečice za dve osebi. 

mali kuhar  

član od: 14.10.2011

sporočila: 748

15. avg 2012 20:49

bannanna hvala za povezavo, ravno sem razmišljal o nakupu mikrovalovne pečice in ta iz hoferja se mi zdi super

mali kuhar

Žličk4  

član od: 13.11.2013

sporočila: 3

13. nov 2013 18:07

lepo pozdravljeni,

razmišljam a bi kupila mini pečico z ventilatorjem v eurospinu, ki stane 40 € (28 l) pa me zanima kako je s cenami v hofru ali kje drugje, če so se tudi tolko zvišale al se splača še malo počakat na kakšno boljšo ponudbo.

http://www.eurospin.it/promozioni.cfm?val=pr&str

 

hvala :)

Žličk4

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

13. nov 2013 18:16

Zadnja v Hoferju je bil, msilim, okoli 35 €. Zdaj jih tako ali tako nimajo.

rimljanka

Sweetie  

član od: 22.1.2004

sporočila: 1268

13. nov 2013 18:36

Žličk4, jaz imam tisto iz Eurospina in sem zelooo zadovoljna. Na sliki sicer ni videti od katere firme je, moja je od Keiros. Brez nje mi živeti ni. Sem že kupila tisto od Hoferja, pa sem jo takoj nesla nazaj in kupila od EuroSpina. Razlika v ceni je bila okrog 10 EUR.

Sweetie

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti