Ekonom lonec

hanzi  

član od: 24.2.2006

sporočila: 29

tema odprta - 23. okt 2007 15:42 | ogledi: 2.438 | odgovori: 4

Že kar nekaj časa nisem brskala po kulinariki, pa me zanima, rada bi kupila ekonom lonec, pa ne vem od katerega proizvajalca, cene se tudi zelo razlikujejo in kaj vse kuhate v njem poleg juhe.

Lep dan

hanzi

MAJAA  

član od: 23.8.2006

sporočila: 208

23. okt 2007 16:16

fissler, je mal dražji, ampak je uredu. jaz imam dva in eno pokrovko, ki paše na oba MAJAA

blažkaa  

član od: 8.5.2007

sporočila: 775

23. okt 2007 16:19

Poleg juhe lahko v njem skuhaš še golaž, fižol, sarmo, kostanj, segedinar,...Verjetno še kaj, a jaz v ekonom loncu kuham to. blažkaa

balonka  

član od: 9.3.2007

sporočila: 548

23. okt 2007 17:07

Jaz sem ga kupila kar v neckermanu(kombinacija dva in en pokrov).Zelo zadovolna.Uporabljam ga za kuhanje juhe,golaža,krompirja(kadar se mudi)...

danca  

član od: 2.8.2002

sporočila: 257

23. okt 2007 18:15

Imam Fissler, dva lonca, ena pokrovka in luknjičast vstavek za kuhanje na pari. Uporabljam za vse, posebej juho, enolončnice, golaže, zrezke v omaki, ker skrajša čas in ohrani okus. Recimo zelenjavo dam na luknjičast vstavek, spodaj malo vode, da se kuha v pari. Živila ohranijo barvo, okus. Zelo moraš pazit edino na čas kuhanja, ker lahko hitro razkuhaš. Pri fisslerju ob nakupu lonca dobiš tabelo za potreben čas kuhanja. Verjetno velja tudi za druge ekonom lonce, ne vem. Danca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti