Modernejše note (rock, metal)

Muffsy  

član od: 5.8.2006

sporočila: 330

tema odprta - 19. okt 2007 21:48 | ogledi: 1.552 | odgovori: 4

Zanima me, če ima kdo link do kakšne spletne strani z notami modernejših pesmi oziroma pač ne klasike (ki sem se je že prenažrla, po pravici povedano)? Vem, da se je nekaj časa nazaj že govorilo o tem, pa bi bila vseeno vesela, če mi lahko kdo kar takoj prilepi kakšen link. Reeeees si želim igrati kakšno Metallico (čeprav bo to bolj težka), Siddharto, Nirvano, Queen, Dire Straits (čeprav vem, da so zasedbe večinoma s kitaro pa sem optimistična, heh).

Prooooooosim! Najlepša hvala vnaprej!

Aja P.S.: Pa da ne boste mislili, da nisem prej nič pobrskala po internetu - sem, ampak se mi že rahlo blede od vsega skupaj.

LP!

Muffsy

Muffsy  

član od: 5.8.2006

sporočila: 330

20. okt 2007 10:53

Pa ne da nihče nima hčerke ali sina, ki je prav tako usekan na tako glasbo in, glej zlomka, igra tudi klavir? :) Muffsy

Tatjana  

član od: 10.4.2002

sporočila: 301

21. okt 2007 0:06

Moj sin je usekan še na precej hujšo glasbo, samo ne igra klavirja, ampak bobne. Bom vprašala, če lahko zrihta note.

urssa  

član od: 25.12.2005

sporočila: 380

21. okt 2007 23:41

Išči pod " guitar tabs" oz. " chords". Niso lih note, za začetnike je pa najbolj primerno. naprimer tole vrne striček gugl pod "metallica guitar tabs" : http://www.google.com/search?hl=en&client=firefox-a Sporočilo je spremenil(a) urssa dne 21. okt 2007 23:43:36

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti