Lush kozmetika

Andreia  

član od: 7.3.2005

sporočila: 255

4. feb 2011 10:52

Če hočete NARAVNO in hkrati KVALITETNO - je pravi naslov Melvita (vsaj po mojih izkušnjah). Andreia

_tmickena_  

član od: 20.6.2006

sporočila: 293

4. feb 2011 12:39

Meni je pa Lush všeč. Samo nisem skoraj nič več v Ljubljani, takrat ko pa sem je to vikend, v center pa res ne zahajam, je res redko. Tako da bolj poredko še kaj kupim...Moram spet mal pošnofat it, nisem pa vedla da zdej tudi dostavljajo na dom, bom verjetno kaj naročila. So pa cene kar konkretne, vsaj zame, zaenkrat še.. _tmickena_

kafetarca  

član od: 30.9.2009

sporočila: 277

4. feb 2011 19:17

Za novo leto dobila Lushev parfum v kamnu in milo . Parfumček zelo prikladen za malo toaletko, ki jo imam v torbici. Kar zadeva mila sem po novem spet navdušenka starih dobrih trdih mil . Oboje mi je všeč . kafetarca Sovica Oka

Miss_M  

član od: 28.9.2012

sporočila: 1

28. sep 2012 15:28

Zdravo,

 

Sicer je minilo ze kar nekaj časa od pisanje glede teme, a vseeno.

 

Jaz osebno mislim da 100% naravne kozmetike ni (razen če si jo pripravimo doma, in točno vemo kaj vmešavamo). Sem pa zelo zadovoljna z Lushovimi izdelki,..pot do njih me je pripeljalo darilo, ki sem ga prijela...a sem sele po določenem času (ko sem imela veliko tezav s kozo z vsemi industrijskimi mili, samponi in kozmetiko) se zatekla k Lushu..morem rečt da alergije so izvenele, koza se je popravila 100% , srbečica in prhlaj v lasišču izginil (Skueaky Green, trdi sampon-iz kopriv). Jaz sem nadvse navdusena...Kupila kar nekaj zadev, vsakič drugačne..Tako da sprobavam izdelke.

 

Punce ali ste pomislile da to kar ste nakupile v Lushu (izdelek, ki pravite da vam ne odgovarja in vam daje kontra efekt) da mogoče ni za vas tip las, kozo? Namreč tudi jaz sem uporabila (trdi sampon iz soli-Seanik, pa so moje lasje dobile kontra efekt, pomagal je le tist koprivin trdi sampon in ta ki ima vonj po "asfaltu", ostali samponi trdi samponi niso bili zame).

 

Uporabljam tudi :

- Sveze maske za obraz-Castastrophe Cosmetic

- Različne tonerje za obraz

- Tekoče sampone primerne svojim lasem

-Skin drink-krema za suho kozo

- Angels on bare skin-super zadeva za kozo, a mi je veliko bolj odgovarjal Dark Angels (sploh če imas aknasto kozo)

- Deodorant- Teo...navdusena nad vonjem, a uporaba je posebna :) Vsekakor pa brez belih madezev na oblekah.

- Masazne ploščice -Each Peach in Soft coeur (nadvse navdusena!!)

- Tiny Hands Solid Hand Cream (super zadeva za suhe roke)

- Tretma za lase: H"suan Wen Hua (predvsem za poskodovane in suhe lase)..imam ga ze kar nekaj časa

- R& B hair Moisturiser (zelo navdusena, imam ga ze najmanj 2 leti)

-Happy Hipy gel za tusiranje

 

SKratka vse izdelke za precej časa..In navdusena!

 

 

 

Vse izdelke imam kar za nekaj časa..tako da je uporaba na daljsi rok.

 

 

Miss_M

barby.p  

član od: 14.4.2008

sporočila: 24

28. sep 2012 15:44

Lush je res zakon :) Tud js uporabljam deodorant teo in sm ful navdušena. Komi čakam da spet dobijo pošiljko gela za tuširanje snow fairy, tok noro hudo diši :) Je pa res kar praviš tud jst nimam nobenih alergij al pa izpuščajev po teh izdelkih, lasje so pa čist drugačni odkar njihove izdelke uporablam. Uglavnem vredn svoje cene, pa še izdelki niso testirani na živalih.

barby.p

shally7  

član od: 11.3.2016

sporočila: 2

18. mar 2016 21:36

S to kozmetiko je z mano vedno problem, mam zelo občutljivo kožo in pol mi nič ne paše nanjo. Probala sem veliko, trenutno probavam izdelke pri Puranaturi, sem pa rekla, da bom sprobala ko sem prebrala ta članek, ki govori kaj je naravna kozmetika in kako je pomebna.

shally7

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti