Lush kozmetika

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

tema odprta - 13. okt 2007 8:29 | ogledi: 43.441 | odgovori: 66

Spet imam eno vprašanje. Zanima me, če ima katera(i) izmed vas kakšno izkušnjo s to naravno kozmetiko. Jaz sem se zadnje čase vrgla na tovrstno kozmetiko, ker so me tisti "sintetični" izdelki, kar se tiče moje mastne kože, pustili na cedilu. Včeraj sem si tako kupila v Lushu kremo za moj obraz in zaenkrat kaže vredu, ne svetim se kot polž,...

Sedaj pa razmišljam, da bi si kupila še kaj drugega; šampon, deodorant,...kakšne so vaše izkušnje s tem?

Hvala za odgovore.

p.s. Upam, da se ta tema ne bo sprevrgla v delanje kakršnekoli reklame. Prosim samo za mnenja in izkušnje.

Jelenckova

inya  

član od: 30.9.2004

sporočila: 18

13. okt 2007 8:56

Jaz sem imela do sedaj: -šampon v kosu (tisti, ki izgleda kot sir) in mi ni bil všeč- pranje se mi zdi zelo zapleteno, meni mojih dolgih las ni uspelo fajn oprat..., -mazilo za ustnice ( vonj čokolada) -to je res fantastično - kroglice za v bano- nisem impresionirana - mazilo za masažo- res odlično - dva šampona v steklenički ( I love juicy, Rehab) - sta čisto ok, ampak na laseh nisem opazila kakšne posebne razlike ( verjetno je razlika pač v tem kaj spuščamo v naravo ;) to je to, lepo se imej inya www.skrat.eu Sporočilo je spremenil(a) inya dne 13. okt 2007 08:56:40

korosica  

član od: 21.9.2007

sporočila: 170

13. okt 2007 9:09

Jaz pa te kozmetike ne poznam. Kje pa se kupi? Lp, korosica

ksenjako  

član od: 10.10.2004

sporočila: 1086

13. okt 2007 9:20

v ljubljani je pri magistratu. Jaz sem si kupila že veliko izdelkov: -milo z banano -super -regenerator za kožo -super -mleko za telo SYMPHATHY FOR THE SKIN- zelo všeč -masažna ploščica soft coeur (super) -včeraj sem si kupila črno zobno pasto. Zaenkrat se mi zdI v redu. -maska za obraz Catastrophe Cosmetic-ni mi bila všeč -maska za obraz WOV WOV FACE MASK- naredila mi je mehko kožo -včeraj sem kupila še milo OOH LA LA- zelo lepo diši po sivki -ploščica za čiščenje obraza SWEET JAPANESE GIRL- ni mi preveč všeč -krema za obraz SKIN DRINK- ko se namažem je v redu. Ampak potem me začnejo peči oči...kot bi mi krema zdrsnila na oči. -tonik za čiščenje obraza Breath of Fresh Air- super super super to bi blo to. Pa še njihova stran: http://www.lush.hr/?lang=sl Ksenija http://picasaweb.google.com/xency.k

veverica  

član od: 12.11.2001

sporočila: 1038

13. okt 2007 9:35

Nimam bogatih izkušenj s njihovo kozmetiko, a tisto s čimer sem imela opravka, me nekako ni prepričalo. Za moj okus premočni vonji (mil) in uporabniku manj prijazna raba (imela sem neko reč za mazanje trebuha v nosečnosti, da se ne bi pojavile strije. Ta maža je bila kot eno milo, ki ga je bilo treba namazati in predno se je začelo topiti je trajalo, ko pa je začelo topiti, je bilo vsemastno. Z drugimi firmami imam boljše izkušnje). veverica

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

13. okt 2007 9:47

Jaz bi si kupila šampon za moje uboge razcepljene lase. No, sedaj sem se ostrigla in so šli stran, toda vem, da ko bojo spet zrasli bojo lasne konice spet cele uničene in suhe. Rada bi imela pa vsaj do ramen lase in do sedaj mi ni nič pomagalo, kar sem dajala na glavo. Se pa barvam na blont, z barvami ne s peroksidom. Sušim si jih s fenom ne, res pazim na njih. Maske, šampon za blont lase,...ni da ni. Jelenckova

val  

član od: 7.3.2006

sporočila: 665

13. okt 2007 9:55

Pri nas se je mož znebil trdovratnega prhljaja na lasušču(nič ni več pomagalo),nevem pa če je bil tist šampon ali milo( rjav okroglo pa smrdelo je) val

magnolija  

član od: 16.4.2006

sporočila: 688

13. okt 2007 9:58

Tudi meni so njihovi izdelki všeč. Tako mleka za telo, kreme za obraz, ustnice, ... Predvsem sva z dragim zaljubljena v njihove masažne ploščice, katerih prednost pred olji je ta, da se po masaži vpijejo v kožo in nisi ves oljnat in res omamno dišijo. Tudi mene ni tako zelo impresionirala lasna kozmetika, pa krogle za v kad. Kar se tiče deodorantov ... imeli so enega res odličnega, ki je pomagal celo prijateljicam, ki imajo večje težave s potenjem. Ko sem šlaponj točno tega niso več imeli,ampak so mi dali zelo podobnega, ki pa je bil veliko manj mazav in zato zeloo nepraktičen za uporabo, poleg tega pa je na temnem perilu puščal bele madeže in je romal v koš. Tako, da bodi pozorna. Ne vem kakšne deodorante imajo sedaj, tega je že kakšni dve leti nazaj. magnolija

Klea  

član od: 16.6.2006

sporočila: 495

13. okt 2007 10:35

Jelenckova! Moja kolegica je z isto težavo kot ti šla v Lush, se "izpovedala" prodajalki in dobila nek super šampon in balzam za lase. Ne bi pa ti vedla povedat kako se mu reče. Sicer pa so prodajalke zelo ustrežljive, tako da ne bo problema najti pravo stvar, če veš kaj potrebuješ. Klea

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

13. okt 2007 11:02

Glih berem na enem drugem forumu o tej kozmetiki in pišejo, da šamponi niso ne vem kaj in da ful dražijo lasišče. Mislim, da se mu bom odpovedala in zbrala kakšno drugo znamko. Jelenckova

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

13. okt 2007 11:58

Pa tudi kreme niso ne vem kaj,..mislim no! Ena je celo napisala, kaj kakšen izdelek vsebuje in zakaj je slab in kaj škodljivega vsebuje,..Tista krema, ki sem si jo včeraj kupila vsebuje 2 parabena, ki povzročajo raka. Torej, če umrem, bom vsaj lepa,... Jelenckova

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti