Lush kozmetika

ksenjako  

član od: 10.10.2004

sporočila: 1086

14. okt 2007 9:45

meni je tudi to všeč da nobene stvari ne zmanjka hitro. Čeprav se ti zdi npr. kreme za telo malo ampak jo porabiš res zelo malo. Ksenija http://picasaweb.google.com/xency.k

Pingvin  

član od: 8.4.2003

sporočila: 162

14. okt 2007 9:54

Živ, tudi jaz že nekaj mesecev gledam za kakšno bolj naravno kozmetiko. Trenutno imam doma testerje od Nuxe, ki se kupi v lekarni. Sicer pa me je farmacevt tam "potolažil", da naravnih krem ensotavno ni. Lush me ni prepričal, loccitane je zelo lep, lepo mi dišijo njihovi izdelki, ampak vseeno vsebujejo alkohole in za tako ceno sem se jim kar odpovedala. Razmišljam tudi o dr. Hauschka, pa me tudi cena malo odvrača od tega. Pa seveda dejstvo, da nimajo nobenega testerja vsaj za kremo za obraz. LP, Pija. Pingvin

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

14. okt 2007 11:06

Jaz čisto verjamem, da naravne kozmetike ni. No, razen če si doma namešaš kako žavbo iz kakšnih rastlin, ki rasejo na 2000 m. Samo, ne bi pa imela kozmetiko, ki je totalno sintetična, ki vsebuje tista potencialno nevarna sredstva, kot so parabeni,..itd. Jelenckova

veverica  

član od: 12.11.2001

sporočila: 1038

14. okt 2007 11:28

Uporabljala sem tudi dr. Hautscko in sem bila zelo, zelo zadovoljna. Ker pa si vsake toliko časa zaželim spremembe, mojo kožo sedaj razvaja Nuxe-ova kozmetika. Ni mi žal! veverica

Zara-Marisa  

član od: 12.6.2003

sporočila: 351

14. okt 2007 11:47

Meni pa Nuxe tako smrdi ... Sem imela testerje za creme fraiche in mi preveč smrdi, da bi jo lahko prenašala. Čudovito mi diši L"Occitanova sivkina krema. Nekaj časa sem uporabljala kremo Apotheke Scheller (najprej korenčkovo, nato za občutljivo kožo) - tudi ta naj bi bila kao naravna, kolikor je to sploh mogoče. Ravno pred kratkim sem bila v dilemi, kaj kupiti. Nagibala sem se h kremi Clinique, a ker je v eni drogeriji ni bilo, v drugi ni bilo testerja, v tretji pa prodajalke, ki bi pristopila, sem enostavno kupila kar L"Orealovo Happyderm in sem čisto zadovoljna. smrdi mi ne, koža jo dobro prenaša, na vse ostalo se pa požvižgam. kajti. kaj je pa danes sploh še naravno, bio in podobno? Še to, kar mi zraste na vrtu, ni čisto bio zaradi vsega možnega v zraku ;)

sonchika  

član od: 3.4.2005

sporočila: 731

14. okt 2007 12:05

Jaz obožujem Lush. Redno uporabljam njihovo kremo za obraz - Cosmetic Lad. Potem pa še šampon BIG, losjon za telo Skin Sin, razne gele za tuširanje. Zdaj bo na vrsti kakšna maska za lase, pa balzam, pa maska za obraz. Pa še veliko tega imam za preizkusiti. Favorit je pa definitivno krema za noge Pied de pepper.

Sicer mi je pa všeč tudi kozmetika Logona, ki ni tako zelo alkoholna kot Hauscka (trenutno imam od Logone gel za umivanje obraza iz linije Neutral in mi je zelo pri srcu). 

Sonja

pinka  

član od: 17.6.2004

sporočila: 929

14. okt 2007 17:24

Pi.kica, a vsi izdelki dr. hauschka vsebujejo alkohol? Jaz že ene dve leti uporabljam to kozmetiko in sem zelo zadovoljna. Ker ne prenesem drugih krem, pred dr. hauscko mi je osebna zdravnica predpisovala kremo, ki so mi jo v lekarni naredili, ampak je bila tako mastna, da sem se svetila kot žarnica. Logona je meni tudi zelo všeč, jaz uporabljam šampon (koprivov) in njihov balzam, je res odličen. lp, pinka Sporočilo je spremenil(a) pinka dne 14. okt 2007 17:36:50

sonchika  

član od: 3.4.2005

sporočila: 731

14. okt 2007 17:35

Hauscka ima v veliki večini primerov alkoholne kreme. Izjeme so samo pri super mastnih kremah, kjer alkohol ni potreben. Alkohol pa po moje dajejo noter zato, da krema postane bolj lahka in manj mastna. Se mi zdi. Sonja

veverica  

član od: 12.11.2001

sporočila: 1038

14. okt 2007 17:54

za mojo kožo (mastna) mi kreme pri Hautscki sploh niso svetovali. Uporabljala sem mandljev gel za čiščenje (mislim, da se tako reče), tonik v spreju za vlaženje kože in pa rožno olje za nego! veverica

veverica  

član od: 12.11.2001

sporočila: 1038

14. okt 2007 17:55

Pa še to: meni izdelki dr. hautscke in pa nuxa zelo, zelo lepo dišijo. Prvi so zelo nežni, drugi pa zelo naravni, na trenutke sveži in drzni. veverica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti