Sedežna garnitura

tabina  

član od: 15.2.2005

sporočila: 474

tema odprta - 9. okt 2007 21:19 | ogledi: 4.592 | odgovori: 6

Prosim pluskote za pomoč-enkrat je že bila odprta tema z nasveti pri izbiri sedežne garniture - tako glede proizvajalca kot trgovin. Sedaj, ko sem pred nakupom, bi mi zelo prav prišli vsi nasveti. Nekako sva se odločila za nakup udobne usnjene sedežne garniture. Skoraj odločena za TOMovo garnituro sva sedaj naletela na poplavo cenovno ugodnejših ponudnikov, prodajalec nama je svetoval tekstilno usnje namesto pravega, ker naj bi bilo vzdržljivejše??

Sedaj sva pa ponovno na začetku.

Glede na to, da imava dva otroka in ne nameravam postati suženj čistoče ali stražar garniture, me zanima vaše mnenje.

Hvala že vnaprej!

tabina

JOKL  

član od: 27.4.2003

sporočila: 108

9. okt 2007 22:06

Pred pol leta sem kupila usnjeno sedežno od TOM-a, Fiori. Danes bi se enako odločila. Sem zelo zadovoljna, usnje se lepo prilagodi tvoji telesni temperaturi, pozimi se segreje, poleti pa tudi nisem imela sitnosti in se nismo nič "lepili" na sedežno. S čiščenjem in vzdrževanjem tudi ni nobenega dela. Imam tanjšo različico usnja. Mateja

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

10. okt 2007 9:06

Usnje. Ni boljšega. Saj nimaš tako majhnih otrok, da se jim ne bi dalo dopovedati, da ravno čisto vsega se pa na pohištvu tudi ne dela. Usnje ima rado nego - mi ga negujemo z otroškim oljem, kdo drug s čim drugim, ampak enkrat na teden je prava mera. Na temnem usnju se pa itak ne vidi noben madež. Vendelina jr.

kuharica Mici  

član od: 30.9.2004

sporočila: 276

10. okt 2007 10:46

Mi sicer nimamo usnja, ampak mikrofibro, je pa TOM. Super vzdržljiva sedežna in tudi lepo izdelana! Še vedno lepa, pa se vsak dan valjamo po njej. K.Mici kuharica Mici

atilem  

član od: 26.5.2006

sporočila: 109

10. okt 2007 11:11

Mi pa usnjeno sedežno garnituro ne mažemo z ničemer. Edino 1 x tedensko jo obrišemo z vlažno krpo , ter nato še s suho. Smo pa imeli prejšnji mesec po 5 letih eno manjše popravilo sedežno in je ravno gospod , ki je prišel po sedežno rekel , da je enkratno ohranjena - kot da je nova. atilem

Talija  

član od: 12.9.2005

sporočila: 171

10. okt 2007 11:47

Imamo temno zeleno sedežno Natuzzi že 9 let, vzdrževanje enostavno, z mokro krpo. Je pa res, da je usnje malo hladnejše in ob večerih vedno, z možem, privlečeva na dan še odeji, da se sedaj, ko se še hiša ne ogreva, lahko pokrijeva. Lp Talija

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti