Razlika v letih med moškim in žensko

Od diplome do denarja lahko preteče še veliko vode, lahko pa tudi nič. Diploma sama denarja ne prinese.

Loni Makaroni

V starih cajtih so dejali za dobro partijo: Ima pruh (domač izraz za kilo ali kamnolom), zlato žilo (hemeroide) in vodo (v kolenu).

To je bilo takrat, ko je bil grunt nekaj vreden, ali pa če je bil kdo dohtar ali pa žvenir.

Danes je pa dobra partija: lep, mlad, pameten, izobražen, bogat, ...."ampak tak mene ne poiše".

pirnica

pirnica je napisal/a:

 

Danes je pa dobra partija: lep, mlad, pameten, izobražen, bogat, ...."ampak tak mene ne poiše".


pirnica

Glavno, da te poiše tak, k te ma rad

lp

cervus

Če napišem, da so mi všeč grdi, butasti, nepismeni, nesposobni, da bi poskrbeli za družino, če se meni kaj zgodi, samo da imajo zlato srce, boste najbrž mislili, da sem zmešana.

Zadnje dni sem prebrala,da najbolje funkcionirajo zveze s tradicionalno razdeljenimi vlogami.

E, pa smo tam. Tradicionalno pomeni manj napora za pojasnjevanje, zakaj je drugače.

F r i n a

Moj prejšnji, zdaj že pokojni je bil lep, ampak baraba( le kam sem gledala....)Zdaj imam očitno najboljšega, je izobražen, privlačen, ni pa macho tip, dobro zasluži, veliko je doma in pri vsem pomaga. Edino kadar sva sama in je  sva naslednji dan ga potem hudo boli hrbtenica, mene pa kolki. Pa kaj ko v postelji to pri vsej to niti ne čutiš, da ne gre vse tako,kot je šlo včasih. 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Trixi je napisal/a:

 Edino kadar sva sama in je  sva naslednji dan ga potem hudo boli hrbtenica, mene pa kolki. Pa kaj ko v postelji to pri vsej to niti ne čutiš, da ne gre vse tako,kot je šlo včasih. 



Kjer je volja, tam je pot. Trixi

 

Ampak, kjer je volja, tam je pot, ane Trixi?

saša

naor, samo za razjasnitev: moj zdajšnji ni "brez denarja", samo pol manj zasluži kot bivši,čeprav je priden delavec, pač firma je taka kot je- životarijo.

 

Še vedno je pa leeeeeeeep!!!!!!!!!!!!, da o  ne govorimo. Pa saj me v najlepših letih že vemo,kaj je bolj pomembno, a ne?



marjja

Sporočilo je spremenil(a) marjja dne 02.okt 2012 15:10

Kar je res, je res, ti si zdaj v najlepših letih, vsaj zame. Jaz bi bila kakšnih osemdeset let rada stara štirideset.

In kot vse, je tudi lepota relativen pojem. Mi je že nekaj časa jasno, da si srečna in zadovoljna, to pa tudi vse, kar šteje.

 

naor

Ja, drži, zato nikoli ne rečem, da me glava boli

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Ne samo, da me glava ne boli, prežene glavobol!!! 



marjja

Aja, pa še to: v najlepših letih se ne zgovarjaš na glavobol, ampak se podaš v , kot da je zadnjikrat v življenju!!!

Sporočilo je spremenil(a) marjja dne 02.okt 2012 15:46

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrimljanka
malo za hecNikita2
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti