Kmetija

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

13. dec 2011 14:35

DA se boste prepričali, kako zelo se motim o MAteju.

V uvidni predstavitvi je Matej povedal, da je doma iz Kostanjevice na Krki, na Netlogu pa navaja, da je doma v Cerkljah na Dolenjskem. Čudno.

Čudno je tudi to, da je požgani lokal, za katerega menda res ni jasno (?),  da ga je podkuril Matej, čeprav se podatki ujemajo,  v Cerkljah.

http://sl.netlog.com/matejdrecnik

Na fotografiji je videti Mateja, kako nagiba kozarec. V njem je verjetno malinovec ( !) 

V svojem opisu je navedel kot hoby : pretepanje. Ali je to nasilje, ali pa nova športna disciplina.

Od domišljavosti sem čisto proč: prepoznala sem pijančka in nasilneža.

---------------

Nekateri so pomislili, da sem z Dolenjske, čeprav tega nisem nikjer zapisala. Priznam, šlo je za manipulacijo, saj sem računala, da bo tako razumeti navedbo moja Dolenjska. Prebrali ste, kar ste hoteli verjeti.

Moj odnos do Dolenjske izvira iz mojih koranin: babica je bila iz Dolnjega Maharovca pri Šentjerneju, ded pa iz Straže pri Novem mestu. Tam imam veliko sorodnikov.

F r i n a

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

13. dec 2011 15:49

Jaz sem pa vesela, da je finalna oddaja izzvenela zelo pozitivno, da je bilo nekatere udeležence kmetije kar malo sram za svoje početje tam. Danes pa si lahko preberete na 24ur.com, da Vesna ostaja v bolnišnici, da pa ji je že veliko bolje. Na fb je ustanovljena skupina, ki zbira denar za Vesnino kmetijo, sicer pa si preberete sami. Dobro je, da je dobro premagalo zlo ali kot smo včasih rekli, konec dober, vse dobro. 

 

 

naor

vikica  

član od: 25.4.2009

sporočila: 560

14. dec 2011 13:54

Berem prispevke in kritike na račun Esade, Mateja in Vlaste tukaj, na 24 ur in še kje in ne morem verjet, da taisti ljudje, ki obsojajo psihično nasilje nad Vesno to z enako ali še večjo vnemo delajo tem trem udeležencem kmetije. Zlasti se gnojnica iz vse Slovenije v gromozanski količini siplje po Esadi, omenja se predvsem njeno narodnost / kar je kot sedaj vemo "sovražni govor"/. Ne rečem, da si kritike ne zasluži, vendar vse kar je prav.Nič boljši nismo od nje.

manca51  

član od: 5.5.2008

sporočila: 511

14. dec 2011 17:49

  KAR SEJEŠ  -  TO ŽANJEŠ  !

In prav je tako . Vsa ta gnojnica , ki se sedaj zliva po teh treh , sploh po Esadi , je le kaplja v morje proti

tistemu , česar je bila deležna Vesna od njih . Po toči zvonit je prepozno , naj bi pa prej  pomislili kako je  bilo Vesni  pri srcu  , ko so se izživljali nad njo .  Ne , niti najmanj se mi ne smilijo .

Kako je že Lara rekla ?  " NE SODI , DA TI NE BO SOJENO ! "Je nekaj resnice v tem , a sodbo so si pisali sami .

                                 

 

Ps ; Vikica , strinjam pa se s teboj , da se preveč omenja njeno narodnost .

manca51

MARTAQ  

član od: 1.2.2008

sporočila: 120

15. dec 2011 8:34

Kako že pravjo: Za vsakega raste v grmu palca. Tudi za Esado, Vlasto.

 

Lep deževen dan, Alenka

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

15. dec 2011 9:02

MARTAQ je napisal/a:

Kako že pravjo: Za vsakega raste v grmu palca. Tudi za Esado, Vlasto.

 

Lep deževen dan, Alenka

Pa kakšna zdej Alenka, a nisi Marta?

A jaaaaa, Marta je pa Mami!

ežoj

MARTAQ  

član od: 1.2.2008

sporočila: 120

15. dec 2011 14:27

Točno tako, ežoj.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti