Mene bi pekla vest do konc življenja,da naredim enemu človeku tako krivico pred vso Slovenijo-žalostno.......Lep šov za vzgojo otrok ni kaj.
maritiva
Kmetija
No saj je bil res en "kekec"-tak smešen dečko, ampak pač ma tak nastop kaj čemo. Tako sceno naredit človeku pa ga niti vprašat če je blo res pa mu prikrajšat obrok. To je pa nezaslišano!
ZAČETNICA
Kaj mislite vi, kdo bo zmagal?
*veki*
zmagala bo Špela-pošteno
maritiva
Marivita a to ugibaš a že veš?
leni1
| maritiva je napisal/a: |
| Mene bi pekla vest do konc življenja,da naredim enemu človeku tako krivico pred vso Slovenijo-žalostno.......Lep šov za vzgojo otrok ni kaj. maritiva |
Tudi jaz ne privoščim nobenemu, da bi se ga drug dotikal proti njegovi volji!
Ampak tole v oddaji je bilo vse skupaj tako zaigrano, da človek res, ampak res težko verjame, da je to res.
Izgleda, da bojo kmalu res imeli koline. Me zanima kako bodo zaklali žival, če pomislimo, da imajo samo nože...
Ja saj bi to opravil mesar, ne bodo sami klali.
jade
Hvala bogu!
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
