Novo leto 2007

natali  

član od: 26.6.2003

sporočila: 44

tema odprta - 24. sep 2007 21:23 | ogledi: 3.720 | odgovori: 20

Ali že kaj razmišljate kam se boste odpravili za letošnjo najdaljšo noč..

Jaz bom letos po dolgem času preživela prihod v novo leto med svojimi bližnjimi,..

Mi prav paše, ker so bila zadnja nova leta predvsem preživeta zunaj na mrazu,..

Mogoče sem res malo zgodnja ampak december bo prav kmalu potrkal na naša vrata,... čas beži.....

Natali

Ninja24  

član od: 31.3.2007

sporočila: 2692

24. sep 2007 21:28

Ja tehle nekaj mesecev bo prehitro minilo. jaz pa letos za spremembo kar daleč stran od doma-Valencija. Bomo na dveh kolesih oddirkali v novo leto, pa upam, da v enem kosu . Ninja24

iversonka  

član od: 3.7.2006

sporočila: 163

24. sep 2007 22:15

hehe očitno nisem edina, ki o tem razmišlja. sma z mojim zadnič čekirala txt, pa sma slučajno vidla že ene par ponudb. zaželela sma si it v pariiiiz:) sem našla neko lansko ponudbo za 200€. sicer je 4 dni, ampak bus-bus. rada bi šla vsaj v eno smer letalo. tak da če ma kdo veze iz poznanstva ali izkušnje, se priporočam:) iversonka

pinka  

član od: 17.6.2004

sporočila: 929

24. sep 2007 22:33

Tudi jaz bom vesela vaših predlogov, ker nimam idej kam za novo leto.

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

25. sep 2007 9:58

iversonka, po netu malo poglej za poceni lete za pariz, tudi adria ima kdaj kaj ugodnega.

Z busom se v eno stran voziš skoraj ves dan, torej imaš "čistega" Pariza le dva dni, kar je približno enako ničli, sploh če si v mestu prvič. Mamamia

mamamia

MALČICA  

član od: 8.6.2006

sporočila: 451

25. sep 2007 11:00

Mene pa zanima, če gre katera družina na jesenske počitnice in kam. Do sedaj smo hodili, 2x smo bili v Ptujskih toplicah, ker niso tako zasedene. Za te počitnice pa nimamo še nobene ideje oziroma smo jo imeli, pa verjetno ne bo nič. Bazeni v Bohinju. So kakšne ideje za ne predrag mini dopust. Malčica

Zara-Marisa  

član od: 12.6.2003

sporočila: 351

25. sep 2007 11:01

Eh, mene pa za novo leto ne mika v večja mesta. že v Ljubljani zunaj ne zdržim, kaj šele kje drugje. v taki pokajoči in pijani množici se ne počutim dobro, zato novo leto raje preživljam v ožji družbi. Ker sem lansko novo leto prespala (naslenji dan sem delala), predlansko sem delala, bi letos rada le to, da sem z najbližjimi - pa čeprav doma ;)

Zara-Marisa  

član od: 12.6.2003

sporočila: 351

25. sep 2007 11:05

Malčica, jaz sem bila predlani v termah Olimia. nisem bila cel teden, ampak 4 dni in je bilo ravno prav. malo smo hodili na sprehode, malo smo se kopali, žal je bilo premalo časa (in zanimanja) za savnanje, ampak to pa kdaj drugič. Za otroke zna biti zanimiv obisk čokoladnice ali pa Jelenovega grebena - to je v bistvu gostišče ali pač turistična kmetija, na kateri imajo veliko jelenov in košut. Imajo pa tudi neko čarovniško hišo (ne spomnim se prav dobro) v gozdu. No, te nimajo na omenjeni kmetiji, ampak na drugi strani hriba. Po cesti greš malo navkreber in potem je na levi strani v gozdu ena taka hiška, ki ima cel kup ene krame, ki poje, pleše, se hihita ... Skratka, zanimivo za otroke. Sporočilo je spremenil(a) Zara-Marisa dne 25. sep 2007 11:05:47 Sporočilo je spremenil(a) Zara-Marisa dne 25. sep 2007 11:07:32

iversonka  

član od: 3.7.2006

sporočila: 163

25. sep 2007 14:38

mamamia hvala za nasvet. sam mi2 bi vseeno rajši šla z agencijo. sm našla pri Palmi 3 dni Pariz, letalo-letalo. mogoče je to to:) iversonka

Kajica  

član od: 11.7.2005

sporočila: 78

25. sep 2007 16:03

hej iversonka! Jaz sem bila na tridnevnem Parizu s Palmo in je bilo super. Ravno prav, da zaužiješ pariški utrip, ki te zagotovo prepriča, da se še vedno vračaš. V Parizu je vedno lepo v vseh letnih časih. Mislim, da ima Palma sedaj kar nekaj poslovalnic po celotni Sloveniji, kjer se lahko prijaviš. Poglej na njihovo spletno stran. Sigurno ti priporočam ta Pariz. lep dan Kajica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti