Mcdonaldsova hrana...kaj je z njihovim krompirčkom?!?!?!?!

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

19. sep 2007 16:10

Tovrstne zadeve najbolj pritegnejo otroke, žal! Tudi moja dva sta vedno sitnarila, ker sta vedela, da dobita tudi igračko........Je pa ta starejši sin delal tam po koncu 2. letnika............Ne bom rekla, da ni več šel tja......na krompirček.......ampak redko........zdaj več ne zahaja tja.....je v modi Kebab - mogoče pa je tudi to svinjarija - mogoče še večja????? galja

Artos  

član od: 23.11.2009

sporočila: 30

19. jan 2011 11:31

Sicer nimam vprašanja o krompirčku, pa vendar, da ne odpiram novega vprašanja, vas vprašam kar tu. Zelo malokrat se zgodi, da zavijemo v MC'a kadar pa je to ponovadi poleti na njihov McSundae z karamelnim ali čokoladnim prelivom. Ta nam je resnično zelo zelo všeč. Sam sem poizkusil kar nekaj receptov da bi se približal temu čokoladnemu prelivu pa mi nekako ne uspe. Če slučajno kdo ve, za kakšen res odličen približek, bom zelo vesel. Sam sem poizkusil tudi en preliv za čez torto na tej strani mislim, da je prisoten pri mascarpone kockah vendar ni to to čeprav je sam preliv dober. Najlepša vam hvala za trud. Artos

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

19. jan 2011 12:11

Artos je napisal/a:
. Sam sem poizkusil kar nekaj receptov da bi se približal temu čokoladnemu prelivu pa mi nekako ne uspe. Če slučajno kdo ve, za kakšen res odličen približek, bom zelo vesel. Sam sem poizkusil tudi en preliv za čez torto na tej strani mislim, da je prisoten pri mascarpone kockah vendar ni to to čeprav je sam preliv dober.
Najlepša vam hvala za trud.



Artos

 

Tu imamo nekaj starih topicov na temo čokoladnih prelivov-najbolje, da malo poiščeš ali pa prosiš za pomoč moderatorja. O karamelnem prelivu smo se pa razpisali pri receptu za Karamelno torto....pa še fotke so zraven.

Vendelina jr.

ycrna  

član od: 29.7.2006

sporočila: 748

19. jan 2011 12:23

karamelni preliv praktično enakega okusa lahko kupiš v šparu pa tudi mercatorju najbrž...imajo ga med izdelki za peko, tam kjer imajo sladki greh...in je v manjši stekleni embalaži...(ti pa ne priporočam karamelni sladki greh ker je zanič).

s0ncek*  

član od: 23.4.2007

sporočila: 1191

19. jan 2011 19:35

Ja, karamelni sladki greh je res katastrofa. Še večja, kot ostali okusi sladkega greha. :)) s0ncek*

Artos  

član od: 23.11.2009

sporočila: 30

19. jan 2011 23:05

Sladki greh je tudi pri nas zadnja če ne nemogoča opcija. Okusi so za nikamor. Pa tudi na splošno, teh raznih pripravljenih prelivov ne "porajtamo" kaj dosti. Čeprav so nekateri zelo uredu. Zgoraj omenjeni v steklenih flaškah so kar znosni. Vandelina, hvala za predlog, sem si vzel čas in malo preletel forum. Nekaj jih bom tudi preizkusil. Še vedno pa velja, če ima kdo stestiranega in ve kakšen je tisti čokoladni pri McSundae-u, bom zelo hvaležen za nasvet. Artos

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti