A je katera poskusila?

anitae  

član od: 21.8.2004

sporočila: 114

tema odprta - 15. sep 2007 10:00 | ogledi: 1.365 | odgovori: 4

Je mogoče katera že poskusila hlačke oz. pas za oblikovanje postave,(trebuh,stegna,zadnjica)?Je bilo kaj rezultatov?

barb*  

član od: 19.12.2005

sporočila: 157

15. sep 2007 10:26

Ja, jst sem poskusila. Tudi tiste iz reklame Slim shape ali nekaj podobnega, vendar sem jih poslala nazaj, ker ni bilo skoraj nobene razlike. Mogoče kakšen centimeter. Imam pa tudi ene iz Neckermanna, ki so malo boljše, vendar pa vseeno ni to to, kar obljubljajo. Lp barb*

Klea  

član od: 16.6.2006

sporočila: 495

15. sep 2007 11:16

Moja mami si jih je kupila v trgovini. Če imaš bolj mehki špehec, potem lepo sploščijo trebuh. Če pa imaš že bolj "trdovratnega" pa ne bo neke razlike. Mami je druga kategorija, tako da jih je nesla nazaj. Aja, pa ful je zašvicala koža pod hlačkami - najbrž je bil kak umetni material. Klea

postrv  

član od: 27.7.2007

sporočila: 64

15. sep 2007 17:27

Sem jih lani kupila. Nič kaj preveč nisem zadovoljna z njimi. Imela sem občutek, da me bo 2zadušilo" čez trebuh. Sedaj se rajši razmigam in manj jem. Hlačke so lepo v omari! LP postrv

Pesnica  

član od: 11.1.2006

sporočila: 259

15. sep 2007 18:13

Takšne hlačke so v najboljšem primeru samo pomoč za posebne priložnosti. Če hočeš, na primer, biti kakšen večer še posebno lepa. Čez na smeš obleči kaj zelo oprijetega, da se ne bodo naredile "klobase", ampak raje kaj padajočega. Nikakor pa to ni rešitev za stalno, pa tudi preveč pogosto nikar. Trebušne mišice so na telesu tudi zato, da dajejo oporo in obliko. Če jih razbremenimo z zunanjo oporo, bodo šle lepo počivat in bodo še bolj oslabele. Zdrava in vsaj deloma učinkovita rešitev je redna telovadba in skrb za dobro prebavo. Se spomnite hula hop obročev iz naše mladosti ? Oprijete hlačke pa so samo za kdaj pa kdaj. Pesnica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti