Kateri parfum?

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

14. sep 2007 19:32

Eden ljubših vonjev je meni Obssesion, včasih Sior de Paris (ne vem, če sem prav napisala) pa ga že dolgo časa ni več. Drugače je pa težko svetovat, kateri parfum, ker na vsaki koži drugač diši.

Lidka, zelo dober vonj po vaniliji ima od Lolite Lempicke parfum L. Hčerka ga ima in jaz bi ga kar popila, tako lepo diši.

http://kozmetometer.planet-lepote.com/censura.php?cmd=de

 

LP

daabul  

član od: 11.2.2007

sporočila: 97

14. sep 2007 19:38

Lidika kupujem ga cez luzo,ker tudi zivim na tem koncu. Prvic sem ga poskusila,ko je prisla sestricna naokrog in mi ga pokazala. Pred nekaj leti je bila to novost .Sedaj ponujajo mnogo vec vonjev od grejpfruta do vsega mogocega. Zame je cucmber/melon najboljsi. daabul daabul

ena mš  

član od: 18.11.2006

sporočila: 1184

14. sep 2007 19:43

Moj najljubši po vonju je od Elizabeth Arden Zeleni čaj, ker je zelo svež je tudi manj obstojen. Naslednja dva sta Bvlgari rjav za zvečer in prozoren za čez dan. Rada pa imam tudi (jaoo zdaj pa ne vem, ker mi ga je zmanjkalo)-blou ali white woter. Angleščina mi je pa že čisto ušla. Se opravičujem. ham-njam

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

14. sep 2007 20:01

Meni je pa trenutno najbolj všeč (končno dobljena) Gloria Vanderbilt Reverie, izmeničo kupim Oscar della Renta - So de la Renta, Chopard - Cashmir ali Salvador Dali - Dalimania in Laguna ter S Oliver Silver Woman, imela tudi že Cindy Crawford, Naomi, svoje čase pa sem bila zaljubljena v Gabrielo Sabatini - istoimenski parfum. p

ena mš  

član od: 18.11.2006

sporočila: 1184

14. sep 2007 20:04

Reverie je tudi meni všeč, ker diši po cimetu. Mi ga že zmanjkuje pa mislim, da ga bo teško dobit, ker ga nikjer ne vidim. ham-njam

veverica  

član od: 12.11.2001

sporočila: 1038

14. sep 2007 20:14

Punce, da boste lažje kupovale: tip vonja se vedno skriva v embalaži "svoje" barve. Če boste pozorne na vaše parfume in barvo njihove embalaže, boste najverjetneje ugotovile, da so bolj ali manj vsi podobne barve. To mi je enkrat razložila prodajalka v parfumeriji - tako se tudi one lažje znajdejo (če pridete in rečete, da vam je vseč Poison, ter da ste se ga naveličale in bi rade nekaj novega, vam bodo prodajalke na probo nosile parfume v temno roza oziroma vijolični barvi - to so taki močni, sladki vonji...). No, meni najbolj ustrezajo parfumi v modri embalaži - če se ne motim so bolj nežni, morda sveži, nikakor preveč sladki. seveda pa se najde tudi kakšen parfum druge barve... Mislim, da so parfumi v belih škatlicah zelo igrivi in sladki, v zelenih zelo sveži in cvetlični, v modrih nežni, v roza do temno roza in rdečih škatlicah pa zelo, zelo močni! Tole je zraslo na mojem zelniku (kakšni so kateri parfumi), da me ne bo katera držala za besedo. Torej, tole sem napisala, da boste lažje nakupovale; kot je rekla Vendelina, da se boste zakadile v trgovino in vonjale - sedaj boste imele vsaj malo selekcije, ker v kakšem Muellerju je parfumov malo morje... veverica

Tatjana  

član od: 10.4.2002

sporočila: 301

14. sep 2007 20:26

Mmmm, vonj potenstane čebule... Tatjana

Sashika  

član od: 29.3.2006

sporočila: 639

14. sep 2007 21:02

cacharel, eau d"eden, pa še enega imam od diorja, tako za občasno. Všeč mi je red jeans od versaceja, ampak so ga menda pred časom nehali delat Sashika

tejka77  

član od: 27.2.2007

sporočila: 544

14. sep 2007 21:53

Majamarko,tako sem bila vesela,ko sem prebrala,da ti je všeč Chopard-Cashmir-to je moj najljubši parfum že dolgo.Sicer imam vmes tudi druge ( J.LO- Glow,Cindy Crawford-summer day,Balenciaga-Cristobal),ampak mi Cashmir še vedno najboljše diši. tejka77 Sporočilo je spremenil(a) tejka77 dne 14. sep 2007 21:56:01

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti