Trgovina c&a

Scorpy  

član od: 3.2.2006

sporočila: 335

18. sep 2007 12:54

o c&a ne vem prav dosti. Če ste iz Ljubljane in bi radi kakšno ugodnejšo cunjico, se sem in tja kaj čist luštnega dobi v trgovini Takko (pri Leclercu) - sploh za otroke imajo ugodne in luštne stvari. Sem pa videla, da imajo nekaj kosov tudi za bolj močne postave. Meni tudi trenutna moda ni všeč, zaradi ponošenega videza, tako kot je napisala Zara-Marisa, zato v takih trgovinah kupujem bolj ali manj kakšne majice, klasika iz bombaža. Sem pa parkrat zavila v kakšen skoraj neugleden butik (npr. na Miklošičevi) in odkrila kakšne prav fajn stvari in normalne kavbojke (ker v npr. Dieslu mi nobene ne stojijo prav, pa če bi dala 1000 € za njih:) Uh, precej na živce mi gre, ker je zdaj moda kavbojk na korenček oz. da so spodaj čisto ozke in sploh oprijete. To paše samo kakšnim še nedoraslim šolarkam in tistim srečnicam, ki imajo manekenske postave. Jaz nisem močne postave, ampak v tem izgledam obupno. Scorpy

marelica  

član od: 27.8.2005

sporočila: 1398

18. sep 2007 13:13

Scorpy, kaj pa BJ na Vrhniki? Sem pri prekomerno prehranjenih, pa sem tam dobila dvoje prav fine hlače- varianta kavbojke. Je pa res, da sem jih pomirjala več kot pol ure, da sem našla taprave. marelica

Scorpy  

član od: 3.2.2006

sporočila: 335

18. sep 2007 13:46

Hm, kaj jaz vem, se mi zdi, kot da je BJ u glavnem namenjen moškim. Vsaj tak vtis dobim vsakič, ko stopim noter. Zase (sem bolj mlada) ponavadi ne najdem nič pametnega. Nekaj fajn kosov imajo od Quick Silverja, samo so tudi kar dragi. Sicer je pa res, da je večina oblek kar poceni, samo meni se zdi precej stvari že res tok iz mode... sploh v 1. nadstropju, kjer je ženska konfekcija. Je pa res to subjektivno mnenje - vsekakor pa drži, da je ženska konfekcija bolj mišljena za malo starejše ženske. Za moške je pa super trgovina - poceni, vse na enem mestu in precej izbire. Modne srajce, velikoooo kavbojk, ki ti jih tam tudi skrajšajo, različne majice, nogavice, boksarice.. moj fant se tam obleče od glave do pet in je čisto zadovoljen, da ni nobene gužve, kot npr. v Ljubljani. Scorpy

neznan uporabnik

18. sep 2007 16:13

ja v celju se je res odprla ta torek. za sebe nisem našla nič pametenga kar se oblačil tiče, mi je pa zelo všeč ponudba nakita pa še po ugodnih cenah je. lovebeyba

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

18. sep 2007 16:20

berny je napisal/a:
Takko je tudi v Kranju v Supernovi, samo meni ti modeli niso preveč všeč, je vse narejeno bolj za mlade. berny

A za mlade pri petdesetih ali za mlade pri šestdesetih, to je razlika ( mladi pri petdesetih so še rahlo otročji ). 

ežoj

fakin712  

član od: 29.3.2005

sporočila: 2682

18. sep 2007 16:25

Ežoj LP! fakin712

ela  

član od: 28.9.2006

sporočila: 735

19. sep 2007 18:19

Tudi jaz sem bila ta teden v C&A v Celju in se kar pridružujem mnenjem ostalih. Je pa res, da sem za hčerko našla par zelo lepih in modernih majčk. Drugače raje kupujem v H&M, ampak zadnje čase ne najdem več čisto nič lepega, kaj šele modernega...Kot, da bi k nam pošiljali robo, ki drugje ostane! ela

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti