Kvalitetna posoda

dj  

član od: 14.1.2003

sporočila: 445

28. avg 2007 15:03

Bistvo AMC, Zepterja in podobnih posod je v tem, da potem res kuhaš po navodilih, gledaš termostate,...

Bila sem že na kar nekaj predstavitvah in kar nekaj kolegic ima to posodo, vendar so vse kuhale "po pravilih" le kratek čas. Sedaj pa spet po starem. V trgovinah obstaja zelo veliko podobne posode po bistveno nižjih cenah. Vedeti morate, da je AMC, Zepter,... tako draga zato, ker se prodaja samo po domovih. V verigi je veliko vmesnih členov in vsak mora nekaj zaslužti.

Doma smo nabavili novo posodo od METRE (zaradi indukcijske plošče) kupila sem jo v Merkurju. Zelo lepa, ne ravno poceni, pa tudi približno ne tako draga kot AMC in podobni. S posodo sem izredno zelo zadovoljna in mi ni žal niti enega EUR-čka. Zelo enostavno se tudi čisti. V notranjosti posode je odtisnjeno tudi merilo (volumna).  Še vedno pa imam nekaj posode od EMA (črno), ki pa je tudi ne dam od hiše. V kastrocah pečemo jajčka, tenstamo krompirček v ta veliki pa delam marmelado, vkuhavam paprike in paradižnik.

Pingvin  

član od: 8.4.2003

sporočila: 162

29. avg 2007 20:06

kažotk, saj je to res čisto možno. Ampak kaj naj pa sedaj naredim. Ker tudi s tistimi njihovimi čistili ne gre stran. A bi bil mogoče kdo tako prijazen, pa napisal kakšno navodilo, kako je treba kuhat v tej posodi. To je res, jaz kuham kar na uč. LP, Pija. Pingvin

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

29. avg 2007 21:17

dj je napisal/a:
................................................................................................................................

..................................................................................................................................................

................................................................................................................................................ 

. Še vedno pa imam nekaj posode od EMA (črno), ki pa je tudi ne dam od hiše. V kastrocah pečemo jajčka, tenstamo krompirček v ta veliki pa delam marmelado, vkuhavam paprike in paradižnik.

Saj, jaz skos to ponavljam, pa nobeden ne posluša. 

ežoj

Petra 1  

član od: 1.6.2006

sporočila: 419

29. avg 2007 22:48

Pingvin javi se mi na ZS z vprašanji, kaj ti dela probleme....nekoč sem imela odprto temo...nasveti za kuhanje z AMC lonci, pa so me zaklenili, češ, da delam reklamo... ne kuhaj na pamet, res je enostavno, samo ne smeš imeti strah, da ti kaj ne bo ratalo...vse rata in to zelo dobro. Za čiščenje sem ti že odgovorila, če bi videla to tukaj, bi ti ponudila pomoč istočasno. Lep in miren spanec Petra Petra 1

Doban  

član od: 24.8.2004

sporočila: 238

30. avg 2007 10:05

Ima kdo izkušnje s posode Solingen? Simona

jessy6  

član od: 13.2.2006

sporočila: 764

30. avg 2007 10:43

Poznam samo nože Solingen (ki so mimogrede odlični), za posodo pa še nisem slišala od tega proizvajalca. jessy6

Sesom  

član od: 30.3.2007

sporočila: 3

30. avg 2007 22:37

Ko sem se selil, sem nabavil indukcijski štedilnik. Potem sem potreboval primerno posodo in sem se odločil za Silit. Ni mi žal. Posoda je emajlirana, zelo dobro emajlirana. Hrana se ne prijema, okus je pa tudi odličen (seveda odvisno od kuharja). Če bi kupoval še enkrat, bi izbral enako posodo. Sesom

marjeta10  

član od: 5.6.2007

sporočila: 313

7. okt 2009 18:13

Se opravičujem ,ker vlečem ven staro temo!Iščem namreč posodo ,takšno z mrežo za peko pomfrija ,cvrtje ,da potem daš mrežo ven nasloniš na robove in se  odteče!Sem brskala po netu pa nisem nič našla ,zato prosim za pomoč !Hvala in lp

marjeta10

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

7. okt 2009 18:31

Jaz sem tako kastrolo kupil enkrat v Italiji in to v enem izmed velikih marketov. Pa še poceni je bila. Mi pa več ali manj leži v omari saj se le redko odločim za cvrenje v globoki maščobi, nekako ne potegne več. Zdaj so časi za drugačno hrano tako, ki je kuhana na malo ali sploh nič maščobe. LP hedonist

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8731

7. okt 2009 18:35

Marjeta, poglej v Merkurju, tam kjer je emajlirana posoda.

Tako posodo videvam tudi na glavni tržnici v LJ na "poti" od tržnice (od kislega zelja) proti Tromostovju, je ena stojnica, ki ima nekaj posode od EMA.

 

Pozdravček!

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti