Goveja juha - zdrava???

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

17. feb 2011 12:51

Meni je tudi omenil glede tiste pripombe ali je fantek ali punčka, ampak sva rešila, če ga je to prizadelo sem se opravičil, seveda, kot vedno, mi niti ni bil namen ga kakorkoli užalit. Ljudje smo različni in tudi na forumu nastopamo drugače.

Tu v tvojem priomeru bi se tudi jaz dejansko postavil na njegovo stran, očitno komunicira na tak način, marskikdo se potem prilagodi in marsikatero stvar se da prekomentirati z njim, se spomnim prvih nekaj postov multivitamina :) pa sedaj pove marsikaj uporabnega in zanimivega.

Tako da je tvoj odgovor precej otročji.

Commis débarrasseur

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

17. feb 2011 13:10

manca51 je napisal/a:
Punce , mene pa zanima , a je še katera dobila od jožaa tako prisrčno zs , kot jaz . Če se prav spomnim , je na kulinariki dovoljen vsak komentar, le žaljiv ne sme biti . Mislim , da ima KulSlo ogromno čudovitih članov , zato ta jožaa nekako ne paše tu zraven . Po mojem mnenju si preveč dovoli . Presodite same ; 1. zs se glasi :" men se pa za take kot si ti žvižga in tebi podobne , ko pojma nimate o kuhanju , zato tut nimate kaj pametnega za dopisat , razen tiste , ki svoje izkušnje napišejo kritizirat , če pa bi tebe postavo za štedilnik bi pa menda po tvojih komentarjih sodeč in tebi podobnih dobil kuhano vodo za župo mal osoljeno " Na ta komentar sem odgovorila : "Jožaa , bolj neumen si , kot sem mislila ." Temu je sledilo njegovo drugo zs. 2. zs ;" ti si pa tele govejo " Kaj pa ve mislite , si res lahko nekdo ,ki je komaj povohal na KulSlo vse dovoli ali je kje kakšna omejitev ? L P manca51
Ne morem reči, da ti je napisal prijazno zasebno sporočilo, ampak stari rek pravi (tako so me (na)učili): Ta pametn' odneha. JanisJoplin

rosie  

član od: 15.9.2007

sporočila: 1141

17. feb 2011 14:43

manca51, kaj žaljivega si mu pa napisala, sem iskala, pa nisem našla nič takega. No, mene so brisali, ker sem mu prilepila eno butnglavo, jožaa pa mi je napisal na ZS: v svojo rit debelo se zaleti če se moreš. So tudi tebe brisali? rosie

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

17. feb 2011 15:15

A naredimo društvo izbrisanih?

tulka

rosie  

član od: 15.9.2007

sporočila: 1141

17. feb 2011 15:27

tulka je napisal/a:

A naredimo društvo izbrisanih?

tulka
Jaz sem za. rosie

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17787

17. feb 2011 15:48

Očitno je bila ena huda radirka na delu. Nikjer nobenega jožaa-zapisa.

rimljanka

neznan uporabnik

17. feb 2011 16:13

Naslov teme:

Goveja juha - zdrava???

Očitno ni povsem zdrava. Marsikomu škoduje.

(itak prisegam na kurjo)

japaja

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5191

17. feb 2011 17:26

Ja,kurja je zakon. Ampak zelo dobra je tudi puranova - kadar kupim puranja bedresa, izluščim kosti in kar pustim še malo mesa gor, pa skuham juho. Ali pa iz puranjih vratov, samo te se bolj težko dobi. Je pa juha za prste polizat, vratovi pa tudi teknejo, saj je na vsakem vsaj toliko mesa, kot piščančjem bedru. Mljask! Sonja

manca51  

član od: 5.5.2008

sporočila: 511

17. feb 2011 17:43

Torej , hedonist , štejem si v čast , glede na ceno teletine .In izraža se zelo poetično , (jožaa) , torej iz njega enkrat še bo nekaj - poet bo bil , ko bo velik . Ja rosie, tudi mene so izbrisali , ker sem napisala , da se mi sladko žvižga za njegovo župo , vegeto in njega , Torej , to je bilo žaljivo , pa tudi to , kar sem naslednje napisala :100 ljudi - -100 čudi , ker sem hotela umiriti žogo . Torej sem ga pričela jaz žaliti in je pač reagiral kot je . Seveda , zakaj pa ne , če je pa nekaterim čisto vse dovoljeno . Rosie , ti se pa tudi sama v sebe ne poskusi zaletavat , ker ti ne bo uspelo ( to ti je že jožaa napisal ) Ker pa nikoli nisem bila prepirljiva , pa tudi otročja (po zzakovem mneju ) pri 60 .letih več nisem se bom raje umaknila . Japaja , ta "župa " pa res ni več užitna , jo bom vrgla vstran . Povzroča vetrove..... Pozdravček manca51

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

17. feb 2011 17:53

Z Jernejem sva opazila neke nekulinarične fotke, pa neke neprimerne komentarje in po hitrem postopku sva rešila problem.
Čudim se uporabnicam, ki se niso domislile, da bi problem javile administratorjem. Dajte v podobnih primerih postopati bolj racionalno, bo manj "hudih radirk" na delu.

Bojan Administrator

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti